logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Filiālē "Diagnostikas centrs" darbu uzsāk sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists Ģirts Mandrovicks

add

PIEVIENOTS 30.01.2023

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" ar šī gada februāri darbu uzsāk sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists Ģirts Mandrovicks. Ārsts veic muskuloskeletālās ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus plecu, elkoņu un ceļgalu locītavām pacientiem no 12 gadu vecuma.

Mūsdienīgais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' par Ķekavas novada iedzīvotāju veselību rūpējas jau piecus gadus

add

PIEVIENOTS 25.01.2023

Šī gada 25. janvārī aprit pieci gadi, kopš ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Valdlauči'' atrodas telpās Atpūtas ielā 5, Valdlaučos. Tā ir kļuvusi par medicīnas centru, kas strauji ieguvis lielu Ķekavas novada un apkārtnes iedzīvotāju atzinību sniegto pakalpojumu kvalitātes un pieejamības dēļ.

Filiālē "Diagnostikas centrs" darbu uzsāk kardiologs, invazīvais kardiologs Kārlis Griķis

add

PIEVIENOTS 27.12.2022

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" 2023. gada janvārī darbu uzsāk kardiologs, invazīvais kardiologs Kārlis Griķis. Ārsts sniedz konsultācijas pacientiem ar sūdzībām par sāpēm krūtīs un/vai elpas trūkumu fiziskas slodzes laikā,  iepriekš veiktas stentēšanas vai šuntēšanas gadījumos, veic diagnostiskas un  ārstēšanas procedūras, farmakoloģiskas terapijas pielāgošanu. 

 

jaunums

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

add

PIEVIENOTS 20.12.2022

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' pieejami gan maksas, gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāti datortomogrāfijas (DT) izmeklējumi. NVD apmaksāti pakalpojumi pieejami pacientiem ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu, kuram ir līgumattiecības ar NVD (pacients piedalās ar līdzmaksājumu).

jaunums

Izmeklējumi ar jaunākās paaudzes iekārtu “Hologic Horizon W”

add

PIEVIENOTS 22.12.2022

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' nodrošina izmeklējumus ar jaunākās paaudzes osteodensitometrijas iekārtu Hologic Horizon W, kas ļauj veikt augstvērtīgu diagnostiku ar vēl mazāku starojuma devu, augstāku precizitāti un attēlu izšķirtspēju. No standarta osteodensitometra Horizon W modelis atšķiras ar vairākām papildu funkcijām, kuras aprīkojumu ļauj izmantot plašāka spektra pārbaudēm, piemēram, visa ķermeņa (Whole Body) kompozīcijas jeb ķermeņa masas un struktūras noteikšanai un analīzei.

Klientu ievērībai! Filiālē "Valdlauči" darbojas procedūru kabinets

add

PIEVIENOTS 30.11.2022

“Veselības centrs 4” filiālē “Valdlauči” darbojas procedūru kabinets, kurā Ķekavas novada un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji ērti, bez gaidīšanas garā rindā un došanās uz Rīgas centru var saņemt vairākus medicīniskos pakalpojumus.

Piesakies konsultācijai