logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Darbu uzsāk jauna speciāliste - Elīna Ozola

Informējam, ka "Veselības centrs 4" filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" darbu uzsākusi jauna speciāliste - rezidente dermatoveneroloģijā Elīna Ozola. Ārste veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, ja nepieciešams, ādas biopsiju. Ādas un nagu sēnīšu slimību diagnostiku un ārstēšanu, sniedz rekomendācijas par profilaksi, veic ādas virālu un bakteriālu slimību diagnostiku un ārstēšanu. Veic padziļinātu diagnostiku ādas veidojumiem - dermatoskopiju.

jaunums

Kairinātas zarnas sindroms

Žurnāla "Ārsts.lv" jaunākajā numurā lasiet mūsu ārsta - gastroenterologa Hosama Abu Meri rakstu "Kairinātas zarnas sindroms". "Gastroenteroloģijas praksē ik dienu sastopu gandrīz 30 procentus slimnieku, kas sūdzas par dažādām sāpēm vēderā, mainīgu vēdera izeju, vēdera pūšanos, kas atkārtojas periodiski. Funkcionālas gremošanas trakta slimības ir ļoti izplatītas. Visvairāk un biežāk šajā jomā ir runāts tieši par kairinātās zarnas sindromu", saka ārsts.

jaunums

AKCIJA! Novembris - vīrieša veselības mēnesis!

"Veselības centrs 4" sadarbībā ar "Siemens" piedāvā - apmeklē urologu un PSA* testu saņem bez maksas! Ja uzrādīsi "Veselības centrs 4" vai "BENU aptoieka" klientu karti konsultācijai -15%. Latvijā statistika vīriešu veselības jomā ir nepielūdzama – katram desmitajam vīrietim dzīves laikā konstatē ļaundabīgu prostatas audzēju, ar kuru vien vidēji ik dienas mirst kāds stiprā dzimuma pārstāvis.

jaunums

Filiālē "Valdlauči" jauns pakalpojums - krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija

Informējam, ka, sākot ar 2017. gada 30. oktobri, "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči" būs pieejams jauns pakalpojums - krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija. Izmeklējumus veic radioloģe - diagnoste Zane Vērdiņa. Krūšu dziedzeru ultrasonogrāfija ir neinvazīvs izmeklējums bez starojuma, ko izmanto gan atsevišķi, gan kā mammogrāfijas papildmetodi.

jaunums

Hosams Abu Meri: veselības problēmas dzimst galvā

Laikrakstā "Malienas Ziņas" lasiet rakstu ar mūsu gastroenterologa Hosama Abu Meri komentāriem: mūsdienu saspringtais dzīves veids, ekonomiskie un sociālie apstākļi nelabvēlīgi iedarbojas uz mūsu veselību, un tostarp cieš ari gremošanas trakts. Viņš uzsver, ka funkcionāli gremošanas traucējumi ir otrs biežākais kuņģa - zarnu trakta darbības traucējumu veids.

jaunums

JAUNUMS! Ārstnieciskā vingrošana grupā

Diagnostikas centrā no oktobra pieejams jauns pakalpojums -  grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu Simonas Galvanovskas un Baibas Narvilas vadībā. Nodarbības ir vērstas uz mugurkaula veselību, īpaši tiks stiprināti korsetes daļas muskuļi, kas iesaistīti mugurkaula noturēšanā. Grupas ir nelielas - līdz 5 klientiem, un katram klientam tiks veltīta uzmanība, lai vingrojumi tiktu veikti pareizi un efektīvi. Grupu vingrošanā tiek gaidīti visi, kas vēlas parūpēties par savas muguras un vispārējo labsajūtu!

Piesakies konsultācijai