logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Klientu ievērībai! Izmaiņas darba laikā filiālē ''Valdlauči''

add

PIEVIENOTS 23.09.2022

Informējam, ka no 2022. gada oktobra ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' darba laikā ir izmaiņas: no pirmdienas līdz ceturtdienai veselības centrs būs atvērts līdz plkst. 19.00, piektdienās  - līdz 18.00.

Jaunums! Digitālā mamogrāfija ar inovatīviem risinājumiem

add

PIEVIENOTS 08.09.2022

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' ieguvis jaunu mamogrāfijas kabineta aprīkojumu – aktuālāko Dienvidkorejas tehnoloģiju ražotāja DRTECH mamogrāfijas sistēmu AIDIA ar vairākiem inovatīviem risinājumiem, kas ļauj mamogrāfiskos izmeklējumus veikt pašā augstākajā kvalitātē.

Klientu ievērībai! Darbu atsāk gastroenteroloģe Laura Veide

add

PIEVIENOTS 02.09.2022

Informējam, ka šī gada septembrī darbu "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" pēc bērna kopšanas atvaļinājuma atsāk ārste rezidente gastroenteroloģijā Laura Veide.

Osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus

add

PIEVIENOTS 30.08.2022

Jo vecāks cilvēks, jo lielāka varbūtība, ka viņa kaulos būs iemājojusi osteoporoze - sistēmiska skeleta slimība, kuras ietekmē kauli kļūst trausli un var salūzt pat pēc nelielām ikdienas traumām. Lūzumi būtiski ierobežo cilvēka aktivitātes un mazina dzīves kvalitāti. Tāpēc, tāpat kā daudzas slimības, arī osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus. Stāsta ''Diagnostikas centrs'' ārste interniste Inese Legzdiņa.

Aicinām darbā asistentu endoskopijas dienas stacionārā

add

PIEVIENOTS 30.08.2022

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' aicina darbā asistentu darbam endoskopijas dienas stacionārā.

Holesterīns - ko ēst, lai to mazinātu?

add

PIEVIENOTS 04.08.2022

Holesterīns - tā samazināšanai svarīgs ir šķiedrvielām bagāts uzturs, tāpēc jāēd vienkārši un veselīgi. Uz žurnāla "100 Labi Padomi" lasītāja jautājumu atbild "Veselības centrs 4" filiāles "Valdlauči" uztura speciāliste Zane Timpare.

Piesakies konsultācijai