logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

LOR izmeklējumi jaunā kvalitātē

“Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” vizītes pie otorinolaringloga (LOR) kļuvušas vēl ātrākas un diagnostika - vēl detalizētāka un precīzāka.

 

jaunums

''Veselības centrs 4'' par pacientu veselību rūpējas drošā vidē

Aicinām iedzīvotājus neatlikt rūpes par veselību uz vēlāku laiku un bez bažām apmeklēt medicīnas iestādes - ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi jau kopš Covid-19 pandēmijas sākuma veic pastiprinātus epidemioloģiskās drošības pasākumus.

jaunums

Vai var iztikt arī bez vēnu operācijas?

"Mana mamma dzīvo laukos. Viņa nereti sūdzas par savām vēnām. Kad viņai iesaku padomāt par vēnu operāciju, mamma atbild, ka tikšot galā ar smērītēm, kuras viņai ieteikusi kaimiņiene. Vai smērītes kaut ko līdz un tiešām var aizstāt operāciju?" Uz laikraksta "Tautas Veselības Avīze" lasītāja jautājumu atbild "Diagnostikas centrs" ķirurgs, flebologs Žoržs Žabūrs.

jaunums

Cik bieži jāveic kolonoskopija?

Atbildi uz  laikraksta "Tautas Veselības Avīze" lasītāja jautājumu sniedz "Diagnostikas centrs" gastroeneteroloģe, endoskopijas speciāliste Ilona Vilkoite.

jaunums

LU profesora pētījums norāda uz aptaukošanās ietekmi uz Covid-19. Pārbaudies!

Cilvēkam mazkustīga dzīvesveida un neveselīga uztura dēļ sākas aptaukošanās, ap jostas vietu izveidojas tauki. Tas liecina, ka vēdera dobumā ap iekšējiem orgāniem ir izveidojušies viscerālie tauki. Un tas rada ne tikai aknas aptaukošanos, metabolos traucējumus un insulīna rezistenci jeb pirmsdiabēta stāvokli, bet arī papildu risku, saslimstot ar Covid-19, piedzīvot smagāku slimības gaitu.

jaunums

Kuram gan kādreiz nav gadījies pārēsties!

Uz galda cepetis, vistiņa, sutināti kāposti, rasols, piparkūkas, mandarīni, karpa galertā, pupas, zirņi, speķa pīrādziņi, karstvīns… Un – gribas visu pagaršot! Skaidro ''Diagnostikas centrs'' gastroenteroloģe Ilona Vilkoite

Piesakies konsultācijai