logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Hosams Abu Meri: veselības problēmas dzimst galvā

Laikrakstā "Malienas Ziņas" lasiet rakstu ar mūsu gastroenterologa Hosama Abu Meri komentāriem: mūsdienu saspringtais dzīves veids, ekonomiskie un sociālie apstākļi nelabvēlīgi iedarbojas uz mūsu veselību, un tostarp cieš ari gremošanas trakts. Viņš uzsver, ka funkcionāli gremošanas traucējumi ir otrs biežākais kuņģa - zarnu trakta darbības traucējumu veids.

jaunums

JAUNUMS! Ārstnieciskā vingrošana grupā

Diagnostikas centrā no oktobra pieejams jauns pakalpojums -  grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu Simonas Galvanovskas un Baibas Narvilas vadībā. Nodarbības ir vērstas uz mugurkaula veselību, īpaši tiks stiprināti korsetes daļas muskuļi, kas iesaistīti mugurkaula noturēšanā. Grupas ir nelielas - līdz 5 klientiem, un katram klientam tiks veltīta uzmanība, lai vingrojumi tiktu veikti pareizi un efektīvi. Grupu vingrošanā tiek gaidīti visi, kas vēlas parūpēties par savas muguras un vispārējo labsajūtu!

jaunums

Mūsdienīgi elektroencefalogrāfijas izmeklējumi

Mūsu centrā pieejami elektroencefalogrāfijas izmeklējumi, kas  tiek veikti ar jaunākās paaudzes "Schwarzer" elektroencefalogrāfu "EPAS". Tā ir digitāla iekārta ērtai un kvalitatīvai elektroencefalogrammas un poligrāfijas datu iegūšanai, analīzei un kontrolei. Iekārta piedāvā visas mūsdienu bezpapīra elektroencefalogrammas un poligrāfijas sistēmas priekšrocības – digitālo video ierīci ar EEG sinhronu attēlošanu; vispusīgas analīzes iespējas - spektrālo analīzi un kartogrāfiju, fotostimulāciju, vieglu un ātru interpretāciju un rezultātu iegūšanu.

jaunums

Daudzslāņu datortomogrāfijas nozīme un mūsdienīgas diagnostikas iespējas

Datortomogrāfija ir ātri kļuvusi no inovatīvas specializētas tehnoloģijas par plaši lietotu modalitāti jebkuros medicīnas aprūpes apstākļos. Dažādas slimnīcas, sākot no universitāšu klīnikām, līdz mazām lauku slimnīcām un privātām ārstniecības iestādēm, kā arī atsevišķi datortomogrāfijas kabineti izmanto datortomogrāfu pacientu diagnozes noteikšanai un terapijas plānošanai. Žurnāla "Ārsts.lv" jaunākajā numurā lasiet mūsu radiologa - diagnosta Kaspara Stepanova rakstu.

jaunums

Kaitinošās žagas

Reizēm pēc maltītes negaidīti parādās žagas. Žagas var ilgt vien dažas sekundes, taču tās var traucēt ilgākā laika posmā. Līdz šim nav izskaidrojuma, kā žagas veiksmīgi un ātri apturēt, taču ir vairākas hipotēzes, kāpēc žagas ir sākušās. Žurnālā "Ārsts.lv" lasiet mūsu gastroenteroloģes Ilonas Vilkoites rakstu.

jaunums

Sāpes

Sāpes ir viena no lielākajām veselības aprūpes problēmām, jo tās skar absolūti lielāko iedzīvotāju daļu – vismaz kādā dzīves posmā. Sāpes ir svarīgs veselības saglabāšanas faktors, kas brīdina par iespējamām lielākām briesmām, kas varētu rasties, ja sāpes tiktu ignorētas. Lasiet rakstu žurnālā "Arsts.lv" par pacientiem mazāk zināmajām lielo locītavu un sejas sāpju ārstēšanas invazīvajām metodēm. Raksta līdzautors ir arī mūsu algologs Edgars Vasiļevskis.

Piesakies konsultācijai