logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Slinga terapija – zinātniski pierādīta fizioterapijas medode

Par progresīvo un daudzfunkcionālo fizioterapijas metodi – slinga jeb elastīgo saišu terapiju – žurnāla "Ārsts.lv" jaunākajā numurā stāsta mūsu fizioterapeite Baiba Narvila. 

jaunums

JAUNUMS! Datortomogrāfija REVOLUCIONĀRĀ KVALITĀTĒ!

VC4 Diagnostikas centrā uzstādīts jaunākais ražotāja General Electric 64/128 slāņu datortomogrāfs REVOLUTION EVO with AsiR, un no šī brīža klientiem pieejami datortomogrāfijas izmeklējumi jaunā, revolucionārā kvalitātē. Ražotājs iekārtā apvienojis datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas - visas vienā. Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums, par 40% mazāks starojums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus - šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi, taču tagad tie visi ir izcili un apvienoti vienā iekārtā.

jaunums

Mūsdienīga grūtnieces aprūpe

Ik gadu ap 20 tūkstoši sieviešu Latvijā gatavojas lielākajam notikumam savā dzīvē – bērniņa dzimšanai. Daudzām tas ir neziņas, šaubu pilns laiks, kad gribas pēc iespējas ātrāk sadzirdēt atbildes uz neskaitāmiem jautājumiem – kas, kā un kāpēc notiek manā un topošā mazuļa organismā? Kā noritēs grūtniecība un dzemdības? Lasiet ginekoloģes, dzemdību speciālistes un USG speciālistes Vijas Veisas rakstu žurnālā Ārsts.lv.

jaunums

Aicinām darbā sertificētu māsu!

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs", paplašinot darbību, aicina pievienoties savam kolektīvam sertificētu medicīnas māsu.

jaunums

JAUNUMS! Bērnu ķirurģija, traumatoloģija - ortopēdija

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" sadarbībā ar medicīnas sabiedrību “LaTi un Kompānija” atvērta bērnu ķirurģijas, traumatoloģijas - ortopēdijas prakse. Tajā tiek sniegti valsts apmaksāti pakalpojumi - konsultācijas bērnu ķirurģijā, konsultācijas bērnu traumatoloģijā un ortopēdijā, visu veidu ambulatorās manipulācijas, profilaktiskās apskates. 

 

jaunums

Hroniska vēnu mazspēja un tūska

Žurnāla Ārsts.lv jūlija numurā lasiet mūsu flebologa, asinsvadu ķirurga Žorža Žabūra rakstu "Hroniska vēnu mazspēja un tūska". Hroniska vēnu mazspēja ir venozas hipertensijas jeb palielināta asinsspiediena vēnās izraisītu klīnisko simptomu kopums. Redzamākās izpausmes ir vēnu tīklojums, vēnu paplašinājumi jeb varikoze un smagākos gadījumos - trofiskas apakšstilba čūlas.

Piesakies konsultācijai