logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Pieejami NVD apmaksāti elektroencefalogrāfijas izmeklējumi

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas  centrs" ērti pieejami Nacionālā Veselības dienesta (NVD) apmaksāti elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi. Izmantojiet iespēju! Zvaniet, uzziniet vairāk un pierakstieties uz konsultācijām! Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313 E-pasts vizītes pieteikšanai: dgcentrs@vc4.lv.

jaunums

Darbu uzsāk kardioloģe Svetlana Ratobiļska

Informējam, ka no 2108. gada 19. jūlija darbu "Veselības centrs 4" filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" uzsāk pieredzējusi kardioloģe Svetlana Ratobiļska. Ārste sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos, sirds ritma traucējumu gadījumos). Zvaniet, uzziniet vairāk un pierakstieties uz konsultācijām! Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313 E-pasts vizītes pieteikšanai: dgcentrs@vc4.lv

jaunums

Nebaidies no "kobras" - izvēlies endoskopiskos izmeklējumus narkozē

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" darbojas moderni aprīkots endoskopijas dienas stacionārs, kurā tiek veikti gastroskopijas un kolonoskopijas izmeklējumi narkozē anesteziologa klātbūtnē. Izmeklējumus un ārstēšanu veic gastroenterologi – endoskopisti Hosams Abu Meri un Ilona Vilkoite, kā arī viņu komanda.

jaunums

Uzturam ir nozīme – arī sirds veselības uzturēšanai vasarā

Vasara ir ne tikai atvaļinājumu un atpūtas laiks, lai uzkrātu spēkus nākamajam darba cēlienam, bet papildu slodzes periods sirds slimniekiem. Kā vasaru pavadīt patīkami bez veselības problēmu saasinājumiem - par to žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā  raksta “Veselības centrs 4” uztura speciāliste Guna Rijkure. Lasiet rakstu “Uzturs kā profilakse sirds slimībām – palīdzi sirdij vasarā!”

jaunums

Ģimenē pieteicies mazulis: kā palīdzēt piedzimt veselam

Noskaidrojot, ka ir pozitīvs grūtniecības tests, reizē ar prieku par gaidāmo mazuli rodas jautājumi - vai ar bērniņu viss kārtībā? Ikvienā grūtniecībā, arī dzemdībās var būt virkne medicīnisku situāciju, kuras nav iespējams paredzēt un novērst. Taču, plānojot un gaidot mazuli, vecāki bieži vēlas darīt visu iespējamo, lai mazulis būtu vesels. Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas raksts “Lai bērns ir gaidīts un vesels”.

jaunums

Kā labāk sagatavoties kolonoskopijai?

Ņemot vērā pastāvīgi augsto saslimstību ar zarnu vēzi Latvijā, kā arī nepiedodami augsto mirstību no šīs slimības, vēlamies atgādināt un akcentēt kolonoskopijas izmeklējuma kritiski svarīgo lomu šīs slimības diagnostikā, kā arī agrīnā ārstēšanā. Žurnāla “Ārsts.lv” 2018. gada jūlija numurā lasāms “Veselības centrs 4” gastroenteroloģes, gastrointestinālās endoskopijas speciālistes Ilonas Vilkoites un ārstes, rezidentes gastroenteroloģijas specialitātē Lauras Veides raksts “Pacienta sagatavošana kolonoskopijai”.

Piesakies konsultācijai