logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Aicinām darbā psihiatru

SIA "Veselības centrs 4" aicina darbā prsihiatru darbam filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči".

jaunums

Sagaidīsim pavasari ar skaistām un veselām kājām!

Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitātes Latvijā, ''Veselības centrs 4'' jau vienpadsmito gadu pavasarī rīko vēnu veselības akciju, kuras laikā no 1.marta līdz 30.aprīlim VC4 Baltijas Vēnu klīnikā un citās VC4 filiālēs venozo slimību diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām! Akcijas laikā filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" pieejamas asinsvadu ķirurga, flebologa dr. Žorža Žabūra konsultācijas un izmeklējumi.

 

jaunums

Svinīgi atklāj filiāles ''Valdlauči'' otro kārtu

Piektdien, 15. februārī, notika svinīga SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' otrās kārtas atklāšana, kurā piedalījās SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un uzņēmējs Atis Sausnītis. Modernais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' tapis, sadarbojoties SIA ''Veselības centrs 4'', veikalam ''TOP'' un Ķekavas novada domei.

jaunums

Administratora vakance

SIA "Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs" aicina darbā klientu administratoru.

jaunums

Zarnu izmeklēšana – jaunā kvalitātē!

Daudziem zarnu izmeklēšana šķiet ļoti delikāta, uz ko pacienti nereti sadūšojas vien tad, ja ir obligāta nepieciešamība. Turklāt daudzi domā, ka tas ne tikai ir nepatīkams, bet arī sāpīgs izmeklējums, taču tas vairs neatbilst patiesībai, jo praktiski visās medicīnas iestādēs mūsdienās to veic vieglā sedācijā.  SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" gastroenteroloģe Ilona Vilkoite uzsver, ka šobrīd zarnu izmeklēšanai pieejamas jaunas iespējas, kas ļauj vēl veiksmīgāk atklāt slimības, kā arī noņemt pirmsvēža vēstnešus – polipus.

jaunums

Ķekavas novada iedzīvotājiem valsts apmaksāti medicīniskie pakalpojumi kļuvuši vēl pieejamāki

Ir īstenota SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Valdlauči” izveides otrā kārta, kurā ierīkots jauns rentgena izmeklējumu kabinets, fizioterapijas kabinets, procedūru kabinets, elektrokardiogrammas kabinets un laboratorijas telpas.

Piesakies konsultācijai