logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

''Veselības centrs 4'' nodrošina Covid-19 testu veikšanu

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' teritorijā Grebenščikova ielā 1, Rīgā, ir iespējams veikt koronavīrusa SARS-CoV-2 testus. Testus iespējams veikt tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Izmaiņas pakalpojumu sniegšanā ''Veselības centrs 4'' filiālēs

Saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatības dēļ izsludināto ārkārtējo situāciju un ''mājsēdi'' Latvijā no ceturtdienas, 2021. gada 21. oktobra, ''Veselības centrs 4'' filiālēs paredzētas izmaiņas pakalpojumu nodrošināšanā. Pakalpojumi tiks sniegti divos režīmos: ''sarkanajā''un ''dzeltenajā''.

Visas ''Veselības centrs 4'' filiāles strādās līdz pulksten 19:00.

 

Piemēro aktivitātes savām vajadzībām

Salīdzinot ar 2020. gada aptaujas datiem, 2021. gada dati atklāj, ka fizisko aktivitāšu apjoms ir krities. Par ieteicamo fizisko aktivitāšu apjomu un intensitāti, kā arī pareizu fizisko aktivitāšu uzsākšanu stāsta ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' fizioterapeite Simona Galvanovska

Mīti par uztura ietekmi uz aknām

Aknas nodrošina vairākas mūsu organismam vitāli nepieciešamas funkcijas, un tieši veselīgs uzturs ir viens no galvenajiem balstiem, kas tās tur. Skaidro “Diagnostikas centrs” uztura speciāliste Guna Rijkure

Jaunākās paaudzes spirometrs mūsu ārstu rīcībā

''Diagnostikas centrs'' ārstu rīcībā tagad ir jaunākais ''Ganshorn'' (Vācija) ''SpiroScout'' datora spirometrs, kuru,  pateicoties precīzai un modernai ultraskaņas mērīšanas tehnoloģijai un absolūtai precizitātei visos spirometriskajos mērījumos, var dēvēt par ''plaušu funkciju laboratoriju'' – ''SpiroScout'' vienlaikus mēra izelpas gāzu blīvumu un plūsmu, viena mērījuma laikā sniedzot visu nepieciešamo informāciju par gāzu apmaiņu un tilpumu.

Plaušu karsonis. Ko darīt?

Kādi ir biežākie plaušu karsoņa iemesli un kas var veicināt tā parādīšanos? Kā atpazīt atipisku plaušu karsoni, kā noris ārstēšana un ko nevajadzētu darīt, ārstējot plaušu karsoni? Konsultē "BENU Aptiekas" piesaistītā eksperte, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" pneimonoloģe Anželika Koševacka.

Piesakies konsultācijai