logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

jaunums

Klientu ievērībai! Atceltas grupu nodarbības

Reaģējot uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju saistībā ar COVID-19 vīrusa pandēmiju un rūpējoties par klientu veselību un drošību, mazinot inficēšanās riskus, ''Veselības centrs 4'' Rehabilitācijas nodaļā un filiālē ''Diagnostikas centrs'' ir atceltas vingrošanas grupu nodarbības. Individuālās nodarbības notiek ierastajā kārtībā. Aicinām sekot līdzi informācijai!

jaunums

PACIENTU IEVĒRĪBAI!

Pacientu un personāla drošības nolūkos ''Veselības centrs 4'' aicina pacientus iepazīties, un ievērot uzņēmuma īstenotos drošības pasākumus.

jaunums

Meklējam helikobaktēriju!

Kuņģa gļotādā iemitinājušās helikobaktērijas ne vienmēr dod ziņu par sevi vai rada slimības. Tomēr labvēlīgā vidē tās var savairoties un izraisīt kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūlu. Tāpēc labāk zināt, vai kuņģī mīt helikobaktērija.

jaunums

Zelta piedāvājums! ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''

Arī šogad ''Veselības centrs 4'' (VC4) aicina izmantot ĪPAŠUS piedāvājumus! No 1. marta līdz 30.aprīlīm ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās VC4 filiālēs, kurās veic venozo saslimšanu diagnostiku un vēnu operācijas, pakalpojumi būs par ĪPAŠĀM CENĀM!

jaunums

VIDEO: Ķermeņa masas un struktūras analīze

Noskatieties raidījuma "Dzīvīte" sērijas "Uzdrīksties būt vesels!" raidījumu par jaunu iespēju, ko piedāvā "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" - ķermeņa masas un struktūras analīzi. To veic ar jaunākās paaudzes iekārtu “Hologic Horizon W”. Tas ir ļoti vērtīgs izmeklējums visiem, kuri vēlas savu ķermeni uzturēt labā formā. Izmeklējumus uz "savas ādas" izbauda raidījuma vadītājs Andris Bulis.

Piesakies konsultācijai