logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Klientam ērta izmeklēšanas metode - helikobaktērijas diagnostika ar elptestu

Helikobaktērija, atrodoties kuņģī, var izraisīt dažāda veida patoloģijas, piemēram - gastrītu un kuņģa čūlu. 1-2% var attīstīties kuņģa vēzis, tādēļ ir būtiski zināt, vai pacientam ar specifiskām sūdzībām par gremošanas trakta darbību ir šī infekcija. Elptests ir rekomendējams arī pacientiem pēc helikobakērtijas medikamentozas terapijas, lai pārbaudītu, vai ārstēšana bijusi veiksmīga.

jaunums

Lieliskas fizioterapijas un rehabilitācijas iespējas

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" strādā profesionāla speciālistu komanda, sniedzot rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem dažādās dzīves situācijās - pēc operācijām, traumām, muguras sāpju, muskuļu sāpju, ikdienas darba radīta muskuļu sasprindzinājuma gadījumos. Fizioterapeiti izstrādā individuālu rehabilitācijas plānu, terapijā pielietojot dažādas metodes, bieži  tās kombinējot - ārstniecisko vingrošanu, slinga terapiju, masāžas, medicīnisko teipošanu un citas.

jaunums

Jaunais datortomogrāfs GE Revolution - ir klāt!

"Veselības centrs 4" tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā! Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, "VC4" regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja General Electric (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.

jaunums

Pagatavo Jāņu sieru ar upeņu sukādēm un medus putekšņiem kopā ar dr. Ilzi Zandarti un “ID Gourmet” šefpavāru Denisu Ivankovu

Laiks jaunai siera receptei, lai pārsteigtu draugus un ģimeni! "Capital Clinic Riga" un  "VC4 Diagnostikas centrs" kardioloģe Ilze Zandarte pagatavoja gardu Jāņu sieru ar upeņu sukādēm un medus putekšņiem! Upenes ir bagātas ar C vitamīnu un sniegs lielisku akcentu tradicionālajam Jāņu sieram!

jaunums

Pagatavo tradicionālo Jāņu sieru kopā ar dr. Hosamu Abu Meri un “ID Gourmet” šefpavāru Denisu Ivankovu

Jau šonedēļ vasaras skaistākie svētki - Līgo vakars un Jāņu diena! Šajos svētkos neiztikt bez latviešiem tik iemīļotā Jāņu siera! Mūsu ārsti - Diagnostikas centra gastroenterologs Hosams Abu Meri, Baltijas Vēnu klīnikas vadošais speciālists - asinsvadu ķirurgs Ints Ūdris un Capital Clinic Riga, Diagnostikas centra kardioloģe Ilze Zandarte viesojās pie “ID Gourmet” šefpavāra Denisa Ivankova, lai kopīgi pagatavotu trīs vienkāršas, veselīgas un interesantas siera receptes!

jaunums

VC4 Diagnostikas centra kolektīvam aicinām pievienoties klientu administratoru

Aicinām mūsu kolektīvam pievienoties klientu administratoru/i (2 vakances). Dokumentus (CV un pieteikuma anketu) lūdzam iesniegt elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi vakance@vc4.lv. Anketu meklējiet šeit: http://bit.ly/VC4anketa

Piesakies konsultācijai