logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Medicīnas māsas palīgs ''Diagnostikas centrs'' Endoskopijas dienas stacionārā

''Veselības centrs 4'' filiāles ''Diagnostikas centrs'' Endoskopijas dienas stacionārs aicina darbā medicīnas māsas palīgu.

jaunums

Hroniskas muguras sāpes. Vai palīdzēs teipošana?

Žurnāla "Veselība" šī gada februāra numurs veltīts tematam par hroniskām muguras sāpēm. Lasītājus konsultē arī "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" fizioterapeite Baiba Narvila.

jaunums

Fizioterapeita vakance “Veselības centrs 4” filiālē “Valdlauči”

SIA “Veselības centrs 4” filiāle "Valdlauči" aicina speciālistu komandai pievienoties sertificētu fizioterapeitu.

jaunums

Kā izvingrināt nosēdēto dibenu

Žurnāla "100 Labi Padomi" lasītājiem iesaka "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" fizioterapeite Baiba Narvila.

jaunums

Ķermenis kā zem lupas

Ar modernajiem osteodensitometriem var gan osteoporozi noteikt (pārbauda muguras jostas skriemeļu un augšstilba kaula kakliņa blīvumu), gan ar papildu aprīkojumu noteikt un analizēt visa ķermeņa (Whole Body) masu un struktūru. Jāpiebilst, ka jaunākajām iekārtām ir vēl mazāka starojuma deva, augstāka precizitāte un attēlu izšķirtspēja nekā iepriekš. Lasiet rakstu žurnālā "100 Labi Padomi", konsultē osteoporozes speciāliste dr. Inese Legzdiņa.

jaunums

Ko darīt, ja svētkos ir gadījies pārēsties?

Seno latviešu ziemas saulgriežu svētku tradīcijas vēsta, ka uz galda jābūt vismaz deviņiem ēdieniem, lai nākamais gads būtu pārticīgs un bagāts. Mums, latviešiem, Ziemassvētki saistās ar bagātīgi klātu svētku galdu un nav iedomājami bez pelēkajiem zirņiem, pīrāgiem ar speķi, sautētiem kāpostiem, piparkūkām un vairākiem citiem ēdieniem.

Piesakies konsultācijai