logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

“Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam – jauna, ultramoderni aprīkota automašīna

“Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta vajadzībām iegādāta un aprīkota jauna, jaudīga ātrās palīdzības automašīna, kas dod iespēju neatliekamo palīdzību dažādos publiskos pasākumos un sporta sacensībās sniegt vēl ātrāk, drošāk, kvalitatīvāk un ērtāk.

jaunums

JAUNUMS! Izmeklējumi ar jaunākās paaudzes osteodensitometru “Hologic Horizon W”

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' drīzumā nodrošinās izmeklējumus ar jaunākās paaudzes osteodensitometrijas iekārtu Hologic Horizon W, kas ļauj veikt augstvērtīgu diagnostiku ar vēl mazāku starojuma devu, augstāku precizitāti un attēlu izšķirtspēju. No standarta osteodensitometra Horizon W modelis atšķiras ar vairākām papildu funkcijām, kuras aprīkojumu ļauj izmantot plašāka spektra pārbaudēm, piemēram, visa ķermeņa (Whole Body) kompozīcijas noteikšanai un analīzei.

jaunums

Elpošanas tests: spirometrija

Žurnāla "100 Labi Padomi" rubrikā "Modernā diagnostika" lasāma izsmeļoša informācija par plaušu funkciju noteikšanu jeb spirometriju. Konsultē "Veselības centrs 4" filiāļu "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" pneimonoloģe Anželika Koševacka.

jaunums

Klientu ievērībai!

Informējam, ka 4. jūlijā un no 8. - 14.jūlijam "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" vakcinācijas un procedūru kabinets būs slēgts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Lai uzzinātu vairāk vai pieteiktos citiem pakalpojumiem, zvaniet: Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313.

 

jaunums

Eozinofils ezofagīts. Gastroenterologa Hosama Abu Meri raksts žurnālā ''Ārsts.lv''

80 procentos gadījumu, kad tiek diagnosticēts eozinofilais ezofagīts, ir sūdzības par rīšanas traucējumiem. Līdz 16 procentiem pacientu, kam veic endoskopiskos izmeklējumus disfāgijas dēļ, konstatē eozinofilo ezofagītu. Lasiet ''Diagnostikas centrs'' gastroenterologa, endoskopijas speciālista Hosama Abu Meri rakstu žurnālā ''Ārsts.lv''.

jaunums

Medicīnas māsas vakance filiālē ''Diagnostikas centrs''

SIA ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' aicina darbā medicīnas māsu.

Piesakies konsultācijai