logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Aicinām darbā asistentu ''Diagnostikas centrs'' Endoskopijas dienas stacionārā

add

PIEVIENOTS 29.05.2023

SIA ''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' aicina pievienoties kolektīvam asistentu darbam Endoskopijas dienas stacionārā.

Mamogrāfija: viens izmeklējums var glābt dzīvību

add

PIEVIENOTS 17.05.2023

“Veselības centrs 4”  filiālē “Diagnostikas centrs” pieejami gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksāti (valsts krūšu dziedzeru audzēju skrīninga ietvaros sievietēm ar īpašajām uzaicinājuma vēstulēm), gan maksas digitālās mamogrāfijas izmeklējumi. 

Ātra, ērta, neinvazīva helikobaktērijas noteikšana ar elptestu

add

PIEVIENOTS 06.04.2023

Latvijā ar helikobaktēriju ir inficēti aptuveni 70% cilvēku. Helikobaktērija kuņģī var izraisīt dažādas patoloģijas, piemēram - gastrītu un kuņģa čūlu. 1-2% inficēto personu var attīstīties kuņģa vēzis. Līdz ar to ir būtiski zināt, vai pacientam ar specifiskām sūdzībām par gremošanas trakta darbību ir šī infekcija. Ja cilvēkam regulāri sāp kuņģis, viena no diagnostikas metodēm, ko iesaka ārsti, ir helikobaktērijas noteikšana ar elptestu, kas notiek pacientam komfortablā veidā. Veicot helikobaktērijas diagnostiku ar elptestu, klientiem izpaliek apgrūtinošā fēču analīžu nodošana laboratorijā, kas ir ierastā helikobaktērijas noteikšanas metode.

Rentgena izmeklējumi filiālē ''Valdlauči''

add

PIEVIENOTS 20.03.2023

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' darbojas rentgena izmeklējumu kabinets, kurā tiek veikti pilna spektra izmeklējumi ar samazinātu starojumu un izcilu attēlu kvalitāti. Tā ir lieliska iespēja Ķekavas un pārējo apkārtnes novadu iedzīvotājiem saņemt augstas kvalitātes rentgena izmeklējumus vēl tuvāk mājām.

Podologa pakalpojumi filiālē ''Valdlauči''

add

PIEVIENOTS 20.04.2022

''Veselības centra 4'' filiālē ''Valdlauči'' ir  ar mūsdienīgām podoloģijas iekārtām aprīkots kabinets, kurā klientiem ērtos un patīkamos apstākļos profesionāli podologi veic pēdu aprūpi. Podologa pakalpojumi pieejami pieaugušajiem un bērniem no 5 gadu vecuma.

Filiālē "Diagnostikas centrs" darbu uzsāk sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists Ģirts Mandrovicks

add

PIEVIENOTS 30.01.2023

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" ar šī gada februāri darbu uzsāk sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists Ģirts Mandrovicks. Ārsts veic muskuloskeletālās ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus plecu, elkoņu un ceļgalu locītavām pacientiem no 12 gadu vecuma.

Piesakies konsultācijai