logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Osteodensitometrijas izmeklējumi ar jaunākās paaudzes iekārtu “Hologic Horizon W”

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' nodrošina izmeklējumus ar jaunākās paaudzes osteodensitometrijas iekārtu Hologic Horizon W, kas ļauj veikt augstvērtīgu diagnostiku ar vēl mazāku starojuma devu, augstāku precizitāti un attēlu izšķirtspēju. No standarta osteodensitometra Horizon W modelis atšķiras ar vairākām papildu funkcijām, kuras aprīkojumu ļauj izmantot plašāka spektra pārbaudēm, piemēram, visa ķermeņa (Whole Body) kompozīcijas noteikšanai un analīzei.

jaunums

Endoskopiskie izmeklējumi jaunā kvalitātē – citur nākotne, mums šodiena!

SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” darbojas mūsdienīga koncepta Endoskopijas dienas stacionārs, kurā tiek veikti endoskopiskie izmeklējumi un manipulācijas narkozē anesteziologa klātbūtnē. Tehnoloģisko risinājumu nodrošina firmas "OLYMPUS" EVIS EXERA III endoskopiskās iekārtas ar augstākā līmeņa aprīkojumu. Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, Endoskopijas dienas stacionāram iegādātas jaunas un modernas iekārtas. 

jaunums

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Diagnostikas centrs'' pieejami Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāti datortomogrāfijas (DT) izmeklējumi. Pakalpojumi pieejami pacientiem ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu, kam ir līgumattiecības ar NVD (pacients piedalās ar līdzmaksājumu).

jaunums

Administratora vakance

SIA "Veselības centrs 4" filiāle "Valdlauči" aicina darbā klientu administratoru. Pieteikumus un CV aprakstus gaidīsim līdz 19. septembrim.

jaunums

KLIENTU IEVĒRĪBAI! Filiālē "Valdlauči" pieņemšanu uzsākusi ģimenes ārste Olga Zubova

Informējam, ka "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči" pacientus pieņem sertificēta ģimenes ārste Olga Zubova. Ārste sniedz ģimenes ārsta konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu bērniem un pieaugušajiem akūtu un hronisku slimību gadījumos, sniedz konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu un uzturu, iesaka labākos veselības profilakses veidus. Ķekavas novada un apkārtnes iedzīvotājiem tā ir lieliska iespēja saņemt augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus, nedodoties uz Rīgas centru.

jaunums

Veselām un skaistām pēdām!

“Veselības centrs 4” filiāles “Diagnostikas centrs” Podoloģijas kabineta speciālisti parūpēsies par jūsu pēdām, lai tās būtu gan veselas, gan skaistas. Atcerieties, ka par pēdām jāparūpējas arī aukstajā gada laikā, lai izvairītos no iespējamajām pēdu veselības problēmām!

Piesakies konsultācijai