logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

VIDEO: Ķermeņa masas un struktūras analīze

Noskatieties raidījuma "Dzīvīte" sērijas "Uzdrīksties būt vesels!" raidījumu par jaunu iespēju, ko piedāvā "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" - ķermeņa masas un struktūras analīzi. To veic ar jaunākās paaudzes iekārtu “Hologic Horizon W”. Tas ir ļoti vērtīgs izmeklējums visiem, kuri vēlas savu ķermeni uzturēt labā formā. Izmeklējumus uz "savas ādas" izbauda raidījuma vadītājs Andris Bulis.

jaunums

Kas jāzina par dzelzs preparātu lietošanu?

Ja ārsts nozīmējis lietot dzelzs preparātus, ir jāievēro viņa norādījumi par lietošanas biežumu un ilgumu, kas ir atkarīgi no cilvēka organisma stāvokļa, esošajām diagnozēm, pavadošajām slimībām, kā arī no izvēlētā medikamenta veida. Tomēr ir padomi, ko vēlams paturēt prātā visiem, kas sāk lietot dzelzs preparātus, Žurnāla "100 Labi Padomi" lasītājiem skaidro "Veselības centrs" 4 filiāles "Valdlauči" ģimenes ārste Olga Zubova.

jaunums

Īsais AKTH stimulācijas tests virsnieru funkciju noteikšanai

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" iespējams veikt īsās AKTH stimulācijas jeb Synacthen (Tetracosactrin) testu. Tā ir vienkārša diagnostikas metode, ar kuras palīdzību var iegūt informāciju par pacienta virsnieru garozas funkciju un virsnieru hormona kortizola rezervēm. 

jaunums

Izmantojiet iespēju! Gastroenterologs Oskars Bulmanis veic arī USG izmeklējumus

Lai pacientiem konsultācijas laikā varētu noteikt pēc iespējas precīzāku diagnozi un tādējādi pēc iespējas drīzāk nozīmētu atbilstošu ārstēšanu, "Diagnostikas centrs" gastroenterologs Oskars Bulmanis ir apguvis ultrasonogrāfijas (USG) metodi un pielieto to, konsultāciju laikā izmeklējot vēdera dobuma orgānus ar ultraskaņu. 

jaunums

Endoskopiskie izmeklējumi jaunā kvalitātē – citur nākotne, mums šodiena!

SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” darbojas mūsdienīga koncepta Endoskopijas dienas stacionārs, kurā tiek veikti endoskopiskie izmeklējumi un manipulācijas narkozē anesteziologa klātbūtnē. Tehnoloģisko risinājumu nodrošina firmas "OLYMPUS" EVIS EXERA III endoskopiskās iekārtas ar augstākā līmeņa aprīkojumu. Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, Endoskopijas dienas stacionāram iegādātas jaunas un modernas iekārtas. 

jaunums

Osteodensitometrijas izmeklējumi ar jaunākās paaudzes iekārtu “Hologic Horizon W”

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Diagnostikas centrs'' nodrošina izmeklējumus ar jaunākās paaudzes osteodensitometrijas iekārtu Hologic Horizon W, kas ļauj veikt augstvērtīgu diagnostiku ar vēl mazāku starojuma devu, augstāku precizitāti un attēlu izšķirtspēju. No standarta osteodensitometra Horizon W modelis atšķiras ar vairākām papildu funkcijām, kuras aprīkojumu ļauj izmantot plašāka spektra pārbaudēm, piemēram, visa ķermeņa (Whole Body) kompozīcijas noteikšanai un analīzei.

Piesakies konsultācijai