logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Gastroenterologa konsultācijas kļūst vēl pieejamākas

add

PIEVIENOTS 24.11.2023

Priecājamies, ka "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" darbu uzsāk jauns speciālists - ārste rezidente gastroenteroloģijā Krista Cēbere. Līdz ar to pieprasītās gastroenterologa konsultācijas pacientiem būs vēl pieejamākas.

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

add

PIEVIENOTS 19.10.2023

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs" nodrošina Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksātus datortomogrāfijas (DT) izmeklējumus. NVD apmaksāti pakalpojumi pieejami pacientiem ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu, kuriem ir līgumattiecības ar NVD. Izmanojiet iespēju un piesakieties nepieciešamajiem izmeklējumiem!

Osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus

add

PIEVIENOTS 24.11.2023

Jo vecāks cilvēks, jo lielāka varbūtība, ka viņa kaulos būs iemājojusi osteoporoze - sistēmiska skeleta slimība, kuras ietekmē kauli kļūst trausli un var salūzt pat pēc nelielām ikdienas traumām. Lūzumi būtiski ierobežo cilvēka aktivitātes un mazina dzīves kvalitāti. Tāpēc, tāpat kā daudzas slimības, arī osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus.

Sporta ārsts. Konsultācijas, diagnostika, ārstēšana, rehabilitācija

add

PIEVIENOTS 13.10.2023

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" pieejamas sporta ārsta konsultācijas,  diagnostika un ārstēšana. Konsultācijas sporta medicīnā sniedz sporta ārsts, ultrasonogrāfijas speciālists dr. Ģirts Mandrovicks.

Sāpju kabinets. Akūtu un hronisku sāpju ārstēšana

add

PIEVIENOTS 12.10.2023

“Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” darbojas Sāpju kabinets. Tajā  tiek sniegta palīdzība pacientiem, kurus piemeklējušas visu lokalizāciju akūtas sāpes vai ikdienā nomoka dažāda rakstura hroniskas jeb nepārejošas sāpes, kā arī sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem.

Endoskopiskie izmeklējumi kļūst pieejamāki

add

PIEVIENOTS 19.09.2023

Endoskopiskie izmeklējumi ir ļoti informatīvi un svarīgi precīzas diagnozes noteikšanai gremošanas sistēmas slimību gadījumos, tādēļ svarīga ir to pieejamība pacientiem. Informējam, ka "Diagnostikas centrs" Endoskopijas dienas stacionārs paplašina iespējas saņemt šos izmeklējumus: darbu tajā uzsāk divas ārstes gastroenteroloģes, endoskopijas speciālistes Dr. med. Ilze Kikuste un ārste rezidente Laura Veide.

Piesakies konsultācijai