logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Pieejamas NVD apmaksātas pulmonologa konsultācijas

Informējam, ka SIA "Veselības centrs 4" filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" pieejamas Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksātas pulmonologa konsultācijas. Pacientus abās filiālēs konsultē pulmonoloģe Anželika Koševacka. Ārste sniedz konsultācijas, veic diagnosticēšanu un ārstēšanu dažādu plaušu slimību, klepus, elpas trūkuma gadījumos,  veic spirogrāfijas izmeklējumu, bronhodilatācijas testus un to rezultātu interpretāciju, īpaši specializējusies bronhiālās astmas, obstruktīvās plaušu slimības (HOPS), tuberkulozes un sarkoidozes ārstēšanā.

jaunums

Labas ziņas lieliem cilvēkiem! Radioloģiskie izmeklējumi veicami arī adipoziem pacientiem

SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" Rīgā, Grebenščikova ielā 1, datortomogrāfijas (DT) un magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus iespējams veikt arī adipoziem pacientiem - cilvēkiem ar lielu ķermeņa masu.

jaunums

Pacientus pieņem interniste, osteoporozes speciāliste Inese Legzdiņa

Ārste sniedz konsultācijas, veic ārstēšanu un dinamisko novērošanu osteoporozes, kā arī iekšķīgo slimību gadījumos.

 

jaunums

Pieejami NVD apmaksāti elektroencefalogrāfijas izmeklējumi

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas  centrs" ērti pieejami Nacionālā Veselības dienesta (NVD) apmaksāti elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi. Izmantojiet iespēju! Zvaniet, uzziniet vairāk un pierakstieties uz konsultācijām! Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313 E-pasts vizītes pieteikšanai: dgcentrs@vc4.lv.

jaunums

Ārstnieciskā vingrošana grupā

SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" pieejamas  grupu nodarbības sertificētu fizioterapeitu Simonas Galvanovskas un Baibas Narvilas vadībā. Nodarbības ir vērstas uz mugurkaula veselību, īpaši tiek stiprināti korsetes daļas muskuļi, kas iesaistīti mugurkaula noturēšanā. Grupas ir nelielas - līdz 5 dalībniekiem, un katram ir veltīta uzmanība, lai vingrojumi tiktu veikti pareizi un efektīvi. Grupu vingrošanā ir gaidīti visi, kas vēlas parūpēties par savas muguras un vispārējo labsajūtu!

jaunums

Aicinām darbā fizioterapeitu

SIA “Veselības centrs 4” filiāle "Valdlauči", paplašinot darbību, aicina speciālistu komandai pievienoties sertificētu fizioterapeitu.

 

Piesakies konsultācijai