logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Izmaiņas darba laikā

Informējam, ka saistībā ar pārcelto darba dienu no 30. aprīļa uz 21. aprīli ir izmaiņas "Veselības centrs 4", tā filiāļu un grupas uzņēmumu darba laikā. "Diagnostikas centrs" sestdien, 21. aprīlī, būs atvērts no plkst.8.00 līdz 17.00, filiāle "Valdlauči"  - no plkst. 8.00 līdz 19.00. Pirmdien, 30. aprīlī, filāles būs slēgtas. Gaidīsim jūs atkal trešdien, 2. maijā.

jaunums

Tuvojas konkursa “Latvijas skaistākās kājas” fināls

Lai veicinātu sabiedrības interesi par kāju veselību, Baltijas Vēnu klīnika sadarbībā ar t/c “Spice” pirmo reizi Latvijā rīkoja konkursu “Latvijas skaistākās kājas”.

jaunums

Solis pretim veselīgam uzturam

"Veselības centrs 4" klientu kartes īpašniekiem piedāvā 25% atlaidi uztura terapijas speciālista pirmreizējai konsultācijai.

jaunums

Ārstējam vēderu

Žurnāla "36,6°C" šī gada aprīļa numurs veltīts vēdera veselības tēmai. Vairāku rakstu konsultante ir "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" gastroenteroloģe, endoskopijas speciāliste Ilona Vilkoite.

jaunums

Medikamentu izraisītas pārmaiņas ādā

Ādas reakcijas, kas rodas medikamentu lietošanas laikā, ir biežs iemesls pacienta satraukumam un steidzīgai vizītei pie ģimenes ārsta vai dermatologa. Par iespējamām medikamentu reakcijām žurnāla "'Ārsts.lv" jaunākajā numurā stāsta "Veselības centrs 4" filiāles "Valdlauči" ārste, rezidente dermatoveneroloģijā Elīna Ozola.

jaunums

D vitamīna nozīme organismā

Par D vitamīnu lielākoties runā saistībā ar kaulu veselību, tomēr D vitamīnam ir daudz lielāka nozīme - tā iesaiste meklējama arī tādu slimību attīstībā kā obstruktīva miega apnoja, cukura diabēts, sirds - asinsvadu sistēmas slimības u.c. Pētījumi šajā jomā arvien turpinās. Izsmeļoši par D vitamīna nozīmi cilvēka organismā lasiet žurnāla "Doctus" jaunākā numura rakstā ar mūsu endokrinoloģes Gitas Ertas komentāriem.

Piesakies konsultācijai