logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Pacientus pieņem flebologs, asinsvadu ķirurgs Žoržs Žabūrs

"Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs"un "Valdlauči" piedāvā arī asinsvadu ķirurga, flebologa Žorža Žabūra konsultācijas - tā ir laba iespēja Ķekavas novada un Pārdaugavas iedzīvotājiem, nebraucot uz Rīgas centru, saņemt augsti kvalificēta ārsta konsultācijas un izmeklējumus.

jaunums

Jauna akcija “Svētki visiem – arī dāvinātājiem!”

Iegādājoties “Veselības centrs 4” dāvanu karti, saņem dāvanu arī Tu! Akcija spēkā: no 1. decembra līdz 2019. gada 15. janvārim.

jaunums

Filiālē "Valdlauči" darbu uzsāk gastroenterologs Hosams Abu Meri

Ar prieku informējam, ka, sākot ar 2018. gada decembri, darbu SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči" uzsāks pieredzējušais gastroenterologs, endoskopijas speciālists Hosams Abu Meri. Ārsts sniedz gastroenterologa konsultācijas, diagnosticē un ārstē dažādas kuņģa - zarnu trakta slimības. Veic endoskopisko un kolonoskopisko izmeklēšanu ar vai bez anestēzijas.

jaunums

Filiālē "Valdlauči" darbu uzsāk kardioloģe Ilze Zandarte

Informējam, ka sākot ar 2018. gada 20. novembri SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči" darbu uzsāk kardioloģe, ehokardiogrāfijas speciāliste Ilze Zandarte. Ārste sniedz konsultācijas un veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus.

jaunums

Pacientus pieņem interniste, osteoporozes speciāliste Inese Legzdiņa

Ārste sniedz konsultācijas, veic ārstēšanu un dinamisko novērošanu osteoporozes, kā arī iekšķīgo slimību gadījumos.

 

jaunums

Pieejamas NVD apmaksātas pulmonologa konsultācijas

Informējam, ka SIA "Veselības centrs 4" filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" pieejamas Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksātas pulmonologa konsultācijas. Pacientus abās filiālēs konsultē pulmonoloģe Anželika Koševacka. Ārste sniedz konsultācijas, veic diagnosticēšanu un ārstēšanu dažādu plaušu slimību, klepus, elpas trūkuma gadījumos,  veic spirogrāfijas izmeklējumu, bronhodilatācijas testus un to rezultātu interpretāciju, īpaši specializējusies bronhiālās astmas, obstruktīvās plaušu slimības (HOPS), tuberkulozes un sarkoidozes ārstēšanā.

Piesakies konsultācijai