logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Aptaukošanās ir bīstama veselībai

Tam ir medicīnisks pamatojums, ka cilvēkiem ar aptaukošanos ir nepieciešams normalizēt savu svaru. Aptaukošanās ir saistīta ar mirstības pieaugumu un daudziem veselības riskiem, tostarp otrā tipa cukura diabētu, hipertensiju jeb paaugstinātu arteriālo asinsspiedienu, dislipidēmiju un sirds asinsvadu slimību. Skaidro "Diagnostikas centrs" endokrinoloģe Gita Erta

Kad vajadzētu apmeklēt ginekologu?

Sievietei savs ginekologs jāapmeklē visa mūža garumā vismaz reizi gadā! Stāsta ''Diagnostikas centrs'' ginekoloģe, dzemdību speciāliste Alise Vigule

Vēderi un vēderiņi. Nekaitīgie un bīstamie

Sievietes parasti domā - ja ir izteikts vēders, tātad noteikti ir liekais svars, un nu ar pareizu uzturu, kaloriju skaitīšanu un svariem jāsāk šis risināt. Taču vēders var būt palielināts dažādu iemeslu dēļ, un tam var nebūt saistības ar taukiem un lieko svaru. Lasiet rakstu ar ''Veselības centrs 4'' filiāles "Diagnostikas centrs" endokrinoloģes Gitas Ertas skaidrojumu.

Vēnu slimības

Regulāra smaguma sajūta, kāju krampji vai pampums ir tikai dažas no pazīmēm, kas var liecināt par vēnu slimībām. Ar diskomfortu un sāpēm kājās nav jāsadzīvo – mūsdienīgās ārstēšanas un diagnostikas iespējas ļauj problēmu viegli novērst. Kā vēnu slimības atpazīt un kā vēnu slimības mūsdienās ārstē, konsultē ''Veselības centrs 4'' filiāļu ''Baltijas Vēnu klīnika'' un ''Diagnostikas centrs'' asinsvadu ķirurgs, flebologs Žoržs Žabūrs.

Osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus

Jo vecāks cilvēks, jo lielāka varbūtība, ka viņa kaulos būs iemājojusi osteoporoze - sistēmiska skeleta slimība, kuras ietekmē kauli kļūst trausli un var salūzt pat pēc nelielām ikdienas traumām. Lūzumi būtiski ierobežo cilvēka aktivitātes un mazina dzīves kvalitāti. Tāpēc, tāpat kā daudzas slimības, arī osteoporozi svarīgi diagnosticēt laikus. Stāsta ''Diagnostikas centrs'' ārste interniste Inese Legzdiņa.

KĀPĒC MASKĒT? IZĀRSTĒ! AKCIJA!

Ņemot vērā vēnu slimību un to izraisīto seku aktualitātes Latvijā, ''Veselības centrs 4'' ik gadu pavasarī rīko vēnu veselības akciju, kuras laikā no 1.marta līdz 30.aprīlim VC4 Baltijas Vēnu klīnikā un citās VC4 filiālēs venozo saslimšanu diagnostika un vēnu operācijas būs par īpašām cenām! 

Piesakies konsultācijai