logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

Aprīlī 100 EUR atlaide kāju vēnu ārstēšanai un 15% atlaide diagnostikai!

Aprīlī piedāvājam īpašu 100 EUR atlaidi kāju vēnu ārstēšanai un 15% atlaide diagnostikai, pēc operācijas mēs Tev uzdāvināsim Bauerfeind kompresijas zeķes.

''Veselības centrs 4'' – inovācijas, tehnoloģijas, pieredze, kvalitāte: jau 30 gadus

"Veselības centrs 4" svin 30 gadu jubileju! ''Veselības centrs 4'' ir viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas dibināta 1994. gadā.

Pieejami valsts apmaksāti elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas  centrs" ērti pieejami Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksāti elektroencefalogrāfijas (EEG) izmeklējumi. Elektroencefalogrāfija ir nekaitīga un nesāpīga izmeklēšanas metode, ar kuru reģistrē galvas smadzeņu bioelektrisko aktivitāti.

Valsts apmaksāti radioloģiskie izmeklējumi “Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs”

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs" nodrošina vairākus Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksātus radioloģiskos izmeklējumus. NVD apmaksāti pakalpojumi pieejami pacientiem ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu, kuriem ir līgumattiecības ar NVD. Izmanojiet iespēju un piesakieties nepieciešamajiem izmeklējumiem!

Skābekļa koncentratoru un pulsa oksimetru noma

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs", rūpējoties par klientu veselību, piedāvā skābekļa koncentratoru jeb skābekļa iekārtu "DeVilbiss Compact 525" nomu lietošanai mājās. Iekārta "DeVilbiss Compact 525" ražota ASV. Papildus ir iespēja nomāt arī pulsa oksimetru - ierīci, kas mēra pulsu un skābekļa daudzumu asinīs.

Sāpju kabinets. Akūtu un hronisku sāpju ārstēšana

“Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” darbojas Sāpju kabinets. Tajā  tiek sniegta palīdzība pacientiem, kurus piemeklējušas visu lokalizāciju akūtas sāpes vai ikdienā nomoka dažāda rakstura hroniskas jeb nepārejošas sāpes, kā arī sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem.

Piesakies konsultācijai