logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Pļava un mežs uz Tava galda!

Pavasaris ir laiks, kad kāri var izmantot to, kas dabā briest un kas ir uzkrājis īstu lādiņa spēku, - tie ir pumpuri, asni, pirmie zaļumi, dīgsti. 

jaunums

KLIENTU IEVĒRĪBAI! MR izmeklējumiem var pieteikties tikai pa tālruņiem: 67798022 un 26300311

Magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus Rīgā, Grebenščikova ielā 1 veic SIA "Vizuālā diagnostika". MR izmeklējumiem var pieteikties un vairāk informācijas uzzināt tikai pa tālruņiem: 67798022 un 26300311

jaunums

Tas, par ko nerunā... Neērtie jautājumi un dzemdības

Ir jautājumi, par kuriem kautrējamies runāt arī mūsdienās - vispārējas atklātības laikmetā. It īpaši tāpēc, ka sieviete pirms dzemdībām ir tik viegli ievainojama. Vai pirms dzemdībām no intīmās zonas jānoņem apmatojums, vai dzemdību laikā es apkakāšos, vai pirms mazuļa laišanas pasaulē drīkstu nodarboties ar seksu? Lasiet rakstu portālā TVnet.lv ar "Veselibas centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" ginekoloģes, dzemdību speciālistes dr. Vijas Veisas skaidrojumu. 

jaunums

Lai sirds mierīga – pārbaudi dzimumzīmes laikus!

AKCIJA ādas veidojumu diagnostikai! Piesakies!

jaunums

Kāpēc asiņo deguns?

Katram dzīvē kaut reizi ir asiņojis deguns. Visbiežāk asiņošana ātri un bez nopietnām sekām pāriet. Ja asiņošana atkārtojas, vēlams apmeklēt ārstu, lai noskaidrotu iemeslu. Deguna asiņošana var liecināt par kādu nopietnāku slimību, piemēram, paaugstinātu asinsspiedienu.

jaunums

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' inteliģentas tehnoloģijas precīziem izmeklējumiem

'Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' ārstu rīcībā ir nonākušas vairākas medicīnas tehnoloģijas - ultrasonogrāfijas (USG) iekārtas, kas nodrošina vēl kvalitatīvākus izmeklējumus pacientiem.

Piesakies konsultācijai