logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Zelta piedāvājums! ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''

Pagarinām akciju ''Veselas vēnas, laimīgas kājas''! Līdz 30. jūnijam ''Veselības centrs 4'' (VC4) filiālē ''Baltijas Vēnu klīnika'' un citās VC4 filiālēs, kurās veic venozo saslimšanu diagnostiku un vēnu operācijas, pakalpojumi būs par ĪPAŠĀM CENĀM!

 

jaunums

Analīzēs par daudz dzelzs. Par ko tas liecina?

Ja analīzes uzrāda par daudz dzelzs, par daudz feritīna (galvenā dzelzs rezerve organismā), tam ir savi iemesli. Konsultē endokrinoloģe Gita Erta.

jaunums

Ārstu attālinātas konsultācijas ir labs veids, kā atšķirt akūtu saslimšanu

Līdz ar Covid-19 pandēmijas dēļ noteiktajiem ierobežojumiem sniegt veselības aprūpes pakalpojumus, ir būtiski pieaudzis to ārstniecības iestāžu un ārstu skaits, kas pāriet uz attālināto pakalpojumu sniegšanu. Tikai divu aprīļa pirmo nedēļu laikā apmēram 200 ārsti ir pieslēguši SmartMedical attālinātas konsultāciju iespējas un pacientu pierakstu portālā www.piearsta.lv, kas ļauj ārstiem zināmā apjomā turpināt darbu un sniegt pakalpojumus pacientiem.

jaunums

''Veselības centrs 4'' paplašina ārkārtas situācijā pieejamo pakalpojumu klāstu

Saskaņā ar grozījumiem Veselības ministrijas 2020. gada 25. marta rīkojumā Nr. 59 ''Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā'' ''Veselības centrs 4'' atsāk plānveida diagnostikas un citu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu. Marta vidū veselības aprūpes pakalpojumu pieejamība tika strauji ierobežota, atļaujot sniegt vien noteiktus, prioritātes kritērijiem atbilstošus pakalpojumus. Atbildīgajām institūcijām reaģējot uz Covid-19 izplatības dinamiku, iedzīvotājiem pakāpeniski tiek atgrieztas pilnvērtīgas veselības aprūpes iespējas.

jaunums

Gastrīts - kuņģa gļotādas iekaisums

Gastrīts ir kuņģa gļotādas iekaisums -parasti tā ir klīniska diagnoze. To uzstāda, pamatojoties uz pacienta sūdzībām un specifiskiem izmeklējumiem. Pēc tam var noteikt attiecīgu diagnozi. Ja ir aizdomas par gastrītu, būtu jāveic augšējā endoskopija jeb kuņģa izmeklējums, lai ārsts varētu novērtētu kuņģa gļotādas stāvokli. No bojātajiem rajoniem paņems materiālu biopsijai un noteiks gastrīta cēloni. Pēc tam nozīmēs atbilstošu ārstēšanu. Konsultē ''Diagnostikas centrs'' gastroenteroloģe Ilona Vilkoite.

jaunums

Pieaug pieprasījums pēc attālinātajām ārstu konsultācijām

Sabiedrībai reaģējot uz ārkārtas situāciju valstī, šīs nedēļas laikā strauji pieaudzis attālināto (on-line) ārstu konsultāciju pieprasījums, tādēļ rūpēs par pacientu veselību un medicīnas pakalpojumu pieejamību ''Veselības centrs 4'' filiāles un grupas uzņēmumi palielinājuši tiešsaistē pieejamo ārstu skaitu.

Piesakies konsultācijai