logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

UZMANĪBU! "VC4 Diagnostikas centrs" nepiedāvā iegādāties preces pa telefonu!

Klientu ievērībai - pēdējā laikā esam saņēmuši informāciju, ka "VC4 Diagnostikas centra" vārdā ir zvanīts iedzīvotājiem, piedāvājot iegādāties medicīnas preces. Informējam, ka "VC4 Diagnostikas centrs" nepiedāvā iegādāties preces pa telefonu. Aicinām būt vērīgiem un veikt tikai drošus pirkumus, pārliecinoties par kvalitāti un garantiju.

jaunums

JAUNUMS! Ūdens padeves jeb irigācijas iekārta kvalitatīvu endoskopisko izmeklējumu veikšanai

Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" endoskopijas kabinetam iegādāta jauna iekārta ūdens padevei jeb irigācijai. Šī iekārta nodrošina vēl precīzāku diagnostiku un līdz ar to - atbilstošāku ārstēšanu.

jaunums

"Veselības centrs 4" fizioterapeite, osteopātijas speciāliste Ilona Dorofejeva saņem "Gada balvu medicīnā 2017"

9. februārī notika „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšana. Nominācijā "Gada funkcionālais speciālists" balvu saņēma "Veselības centrs 4" fizioterapeite, osteopātijas speciāliste Ilona Dorofejeva. Priecājamies par klientu un kolēģu atzinību mūsu speciālistei! Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.

jaunums

Sāp vēders. Varbūt jāvaino lamblijas?

Žurnāla "Ārsts.lv" februāra numurā lasiet rakstu "Sāp vēders. Varbūt jāvaino lamblijas?", kura viena no autorēm ir mūsu gastroenteroloģe, endoskopiste Ilona Vilkoite. Uzziniet, kas ir lamblijas un ko iesākt, ja tādas ir.

jaunums

VIDEO. Filiāle "Valdlauči" uzsāk darbu jaunās, mūsdienīgās telpās

Tagad “Veselības centrs 4” filiāle “Valdlauči” atrodas jaunās telpās - Atpūtas ielā 5, Valdlaučos, kur izveidots mūsdienīgs veselības centrs. Tajā pieejami diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumi. Noskatieties video.

jaunums

Osteodensitometrijas kabinets

No 2018. gada janvāra klientiem pieejams jauns pakalpojums - osteodensitometriju (DXA). Ar šo metodi var noteikt kaulu blīvumu mugurkaula skriemeļos, gūžas kakliņā un citos kaulos. Izmeklējuma pamatā ir divu dažādu enerģijas rentgenstaru atšķirīga absorbcija dažāda apjoma un blīvuma audos. Tā ir  visizplatītākā osteoporozes diagnostikas metode visā pasaulē.

 

Piesakies konsultācijai