logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi

Jaunumi

jaunums

Funkcionāli gremošanas traucējumi un to ārstēšana

Funkcionāli kuņģa—zarnu trakta traucējumi (FKZTT) ir hroniski periodiski traucējumi gremošanas sistēmā, kuriem nav raksturīgas strukturālas vai bioķīmiskas orgānu novirzes. Par FKZTT mūsdienās uzskata kairinātu zarnu sindromu, funkcionālus aizcietējumus, funkcionālu dispepsiju, funkcionālas grēmas u.c. traucējumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

jaunums

Ko tu zini par osteoporozi?

Osteoporoze ir novēršama un ārstējama, taču diemžēl tikai maza daļa pacientu ar paaugstinātu lūzumu risku tiek atbilstoši ārstēti. Jāatzīmē, ka vidējais mugurkaula kakla skriemeļu T-score, noteikts ar osteodensitometriju, 75 gadus vecai sievietei ir -2,5. Tas nozīmē, ka vairāk nekā pusei sieviešu šajā vecumā ir pozitīvi osteoporozes kritēriji! Lasiet rakstu žurnālā "Doctus" ar mūsu osteoporozes speciālistes Ineses Legzdiņas komentāriem.

jaunums

Filiālē "Valdlauči" darbu uzsāk fizioterapeite Laura Aļaškeviča

Informējam, ka SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Valdlauči" fizioterapeitu komandai pievienojusies jauna speciāliste - Laura Aļaškeviča.

jaunums

Polipu noņemšana Endoskopijas dienas stacionārā

Pateicoties jaunām iekārtām un metodēm, kas tagad ir pieejamas SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" Endoskopijas dienas stacionārā, ir iespējams veikt  polipu noņemšanu - vai nu endoskopisko izmeklējumu laikā, vai veicot atsevišķu manipulāciju.

jaunums

Raidījums "Nākotnes medicīna" par eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumiem un drošām dzemdībām

Noskaties Rigatv 24 raidījumu “Nākotnes medicīna” par eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumiem un drošām dzemdībām ar "Diagnostikas centrs" ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas piedalīšanos. VIDEO >>

 

jaunums

Endoskopiskie izmeklējumi jaunā kvalitātē – citur nākotne, mums šodiena!

SIA “Veselības centrs 4” filiālē “Diagnostikas centrs” darbojas mūsdienīga koncepta Endoskopijas dienas stacionārs, kurā tiek veikti endoskopiskie izmeklējumi un manipulācijas narkozē anesteziologa klātbūtnē. Tehnoloģisko risinājumu nodrošina firmas "OLYMPUS" EVIS EXERA III endoskopiskās iekārtas ar augstākā līmeņa aprīkojumu. Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, Endoskopijas dienas stacionāram iegādātas jaunas un modernas iekārtas. 

Piesakies konsultācijai