logo logo draugiem draugiem

Sākums > Pakalpojumi > Speciālistu konsultācijas

Speciālistu konsultācijas

atverts
   
Ģimenes ārsts/internists

Plānveida un akūtās konsultācijas, ārstēšana. Konsultācijas pirms vakcinācijas. Profialktiska veselības aprūpe, ņemot vērā pacienta vecuma, dzimuma un dzīvesveida īpatnības, kā arī dažāda veida  saslimšanas riskus. 

Kardiologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Funkcionālās diagnostikas izmeklējumi - EKG pieraksts un analīze, veloergometrija, slodzes tests, ehokardiogrāfija.

Dermatologs/venerologs

Konsultācijas, diagnostika, izmeklējumi, manipulācijas, lāzerterapija (nevēlamu ādas veidojumu, virspusējo asinsvadu likvidācija, ādas atjaunošana u.c) dažādu ādas un seksuāli transmisīvo slimību gadījumos. Ādas, nagu, matu sēnīšu ekspress mikroskopiska izmeklēšana. Ādas biopsija - invazīva metode, kas ļauj precīzi noteikt diagnozi. Optiskā un digitālā dermaskopija, lai noteiktu dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlētos piemērotāko problēmas likvidēšanas veidu jebkuras ādas vai seksuāli transmisīvas slimības gadījumā.

Pneimonologs

Sniedz konsultācijas, veic diagnosticēšanu un ārstēšanu dažādu plaušu slimību, klepus, elpas trūkuma gadījumos,  veic spirogrāfijas izmeklējumu, bronhodilatācijas testus un to rezultātu interpretāciju.

Otolaringologs

Konsultācijas, diagnostika, ārstēšana, manipulācijas ausu, kakala un deguna slimību gadījumos. Visbiežāk otolaringloga palīdzība nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos. Dzirdes traucējumu gadījumos.

 Gastroenterologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu gremošanas orgānu (barības vada, kuņģa, zarnu trakta, aknu, žultspūsļa, aizkuņģa dziedzera) problēmu gadījumos.

 
Endokrinologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana iekšējās sekrēcijas dziedzeru problēmu un slimību - 1. un 2. tipa cukura diabēta, vairogdziedzera problēmu, kalcija vielu maiņas traucējumu gadījumos, kā arī olnīcu policistozes, osteoporozes, aptaukošanās un citu endokrīno problēmu gadījumos. Konsultācijas sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

Urologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana urīnizvadorgānu (nieru, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla) un vīriešu dzimumorgānu problēmu un slimību gadījumos.

Neirologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana centrālās, perifērās un autonomās nervu sistēmas slimību gadījumos. Visbiežāk neirologa palīdzība tiek meklēta ilgstošu un stipru galvas sāpju, muguras sāpju, galvas reiboņu un līdzsvara traucējumu gadījumos, ja ir bezsamaņas lēkmes ar vai bez krampjiem, jušanas traucējumi, tirpšana, muskuļu vājums, kustību traucējumi, nekontrolējamas kustības, atmiņas un runas traucējumi, miega traucējumi.

Ginekologs

Apskates, konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana ginekoloģisko slimību gadījumos. Grūtniecības uzraudzība. Konsultācijas par kontracepciju jebkurā vecumā. Menopauzes un neauglības problēmu risināšana. Konsultācijas pēcdzemdību periodā.

Oftalmologs(acu ārsts)

Konsultācijas, redzes pārbaudes, diagnosticēšana. ārstēšana un novērošana akūtu un hronisku acu veselības un redzes problēmu gadījumos. Intraokulārā spiediena mērīšana un kontrole, acu autorefraktokeratometrija, tonometrija, pahimetrija, subjektīvā refrakcija labākā koriģētā redzes asuma noteikšanai, biomikroskopija, krāsu redzes izvērtēšana,

Reimatologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, procesa novērtēšana ultrasonogrāfijas kontrolē ar augstākās klases USG iekārtām un ārstēšana kaulu un locītavu, saistaudu un sistēmslimību gadījumos. Visbiežākās reimatiskās slimības ir osteoartrīts, reimatoīdais artrīts, sistēmiskā sarkanā vilkēde, sklerodermija, dažādi artrīti (reaktīvs artrīts, psoriātisks artrīts, artrīts pacientiem ar hroniskām iekaisīgām zarnu slimībām), miozīti (muskuļu iekaisīgi bojājumi), vaskulīti (asinsvadu iekaisīgas slimības).

Traumatologs - ortopēds

Pieņem pacientus  traumu, traumu seku, iedzimtu un iegūtu traumatoloģisku - ortopēdisku slimību gadījumos. Sniedz konsultācijas, veic gan konservatīvu, gan ķirurģisku ārstēšanu.

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Medicīniskās rehabilitācijas mērķis ir pacientiem ar noteiktiem funkcionāliem ierobežojumiem nodrošināt šo ierobežojumu mazinā­šanu vai novēršanu. Rehabilitologs vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts novērtē: pacienta veselības stāvokli un ar to saistītos funkcionālos ierobežojumus;medicīniskās rehabilitācijas potenciālu; pacienta un viņa piederīgo motivāciju; veselības stāvokļa stabilitāti rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai. Sastāda rehabilitācijas programmu. uzrauga tās norisi un sniegtos rezultātus.

 
Fizioterapeits

 

Konsultācijas, fizisko un funkcionālo spēju novērtēšana un analīze, profilakses plāns, vingrošanas nodarbības, slinga terapija, masāžas pēc slimībām, ievainojumiem, traumām muskuļu un locītavu funkciju traucējumu novēršanai. Fizioterapija visbiežāk nepieciešama muguras un locītavu sāpju ārstēšanai, stājas un gaitas traucējumu novēršanai, nervu sistēmas slimību ārstēšanai, kustību atjaunošanai, kā arī ikdienas mazkustīguma vai kustību vienveidīguma un stresa radīto seku novēršanai.

Flebologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana kāju vēnu un artēriju pataloģijas gadījumos. Visbiežāk klienti meklē flebologa palīdzību dziļo vai virspusējo vēnu slimību - tromboflebīta vai dziļo vēnu trombozes gadījumos. Visbiežākās sūdzības ir diskomforta un smaguma sajūta kājās, sāpes, tūska, dedzināšanas sajūta apakšstilbos, nakts krampji ikru muskuļos.

Osteodensitometrijas speciālists

Osteodensitometrijas speciālists sniedz konsultācijas un ar īpašu iekārtu - osteodensitometru- nosaka kaulu blīvumu mugurkaula skriemeļos un gūžu kaulos. Izmeklējuma pamatā ir divu dažādu enerģijas rentgenstaru atšķirīga absorbcija dažāda apjoma un blīvuma audos. Tā ir  visizplatītākā osteoporozes diagnostikas metode visā pasaulē.

  • Dr. Inese Legzdiņa
Anesteziologs

Konsultācijas par individuāli piemērotākajām atsāpināšanas metodēm pirms ķirurģiskām. ginekoloģiskām, terapeitiskām un diagnostikas  manipulācijām, kas saistītas ar sāpēm, vienlaicīgi kontrolējot un uzturot pacientu dzīvībai svarīgās funkcijas.

Radiologs/diagnosts

Ultrasonogrāfiskie (USG) izmeklējumi ir mūsdienu medicīnas neatņemama sastāvdaļa, un tie nepieciešami precīzas diagnozes noteikšanai daudzu slimību gadījumos gandrīz visām orgānu sistēmām un atsevišķiem orgāniem. USG izmeklējumus visbiežāk veic: vēdera orgāniem - aknām, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, aizkuņģa dziedzerim, nierēm un urīnceļiem, vairogdziederim, limfmezgliem, krūšu dziedzeriem, prostatai, locītavām, saistaudiem, muskuļiem. Tāpat USG izmeklējumi ir neaizstājami ginekoloģisko slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai grūtniecības uzraudzībai. Arī asinsvadu, artēriju, vēnu USG izmeklējumi ir neaizstājami precīzas diagnozes noteikšanai.

Podologs

Ārstnieciskā pēdu aprūpe, diagnostika (ādas un nagu stāvokļa novērtēšana), ārstēšana un aprūpe.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe nepieciešama, ja ir: ādas sabiezējumi, varžacis, kārpas, sēnīšu infekciju bojāti nagi, ieauguši nagi un sāpīgi nagu valnīši, deformēti nagi u.c.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe ir ļoti nepieciešama cukura diabēta pacientiem.

Psihiatrs

Konsultācijas un ārstēšana psihisku slimību, noviržu un psiholoģisku pataloģiju gadījumos, izmantojot gan psihoterapijas metodes, gan medikamentozo ārstēšanu, visbiežāk tās kombinējot. Psihiatra palīdzība nepieciešama šizofrēnijas, maniakālas depresijas, psihopātijas, uzvedības, uztveres traucējumu gadījumos. Pie psihiatra var vērsties depresijas, kas ilgst vairākas nedēļas gadījumos, ja ir domas par pašnāvību, paranoiskas bailes, ilgstošs bezmiegs un citi stāvokļi. Psihoterapija klientam palīdz labāk apzināties jūtas, domas, rīcību, grūtību veidošanās mehānismus, palīdz izvirzīt dzīves prioritātes, pieņemt lēmumus un rīkoties saskaņā ar tiem. Vispārīgs psihoterapijas mērķis ir uzlabot klientu dzīves kvalitāti. Psihiatrs ir speciālists ar medicīnisko izglītību, kurš ārstē psihiskas saslimšanas. Psihiatrs ir ārsts, kurš  uzstāda slimības diagnozi, nozīmē ārstēšanu, nepieciešamības gadījumā izraksta medikamentus. Psihiatrs lemj par ambulatoru vai stacionāru ārstēšanu, kā arī sniedz citas rekomendācijas, kas palīdzētu uzlabot pacienta stāvokli.

  • Dr. Dace Amoliņa

 Par Diagnostikas centra speciālistiem vairāk>>

 KONSULTĀCIJU CENRĀDIS:


Pakalpojums Cena EUR
SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS  
INTERNISTS/ĢIMENES ĀRSTS  
Ģimenes ārsta pirmreizēja konsultācija 33.00 €
Ģimenes ārsta atkārtota konsultācija 26.00 €
Augsti kvalificēta ģimenes ārsta vai terapeita (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) pirmreizēja konsultācija 40.00 €
Augsti kvalificēta ģimenes ārsta vai terapeita (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) atkārtota konsultācija 33.00 €
Ģimenes ārsta atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 10.00 €
Internista vai ģimenes ārsta mājas vizīte bez transporta izdevumiem 55.00 €
Internista vai ģimenes ārsta īslaicīga vizīte medicīniskās izziņas par veselības stāvokli angļu valodā (Forma 027/u) izsniegšanai 15.00 €
Internista vai ģimenes ārsta īslaicīga vizīte studentu izziņas (mācību iestādei) (Forma 086/u) izsniegšanai 10.00 €
Internista pirmreizēja konsultācija 33.00 €
Internista atkārtota konsultācija 26.00 €
Internista atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 10.00 €
KARDIOLOGS  
Kardiologa pirmreizēja konsultācija 33.00 €
Kardiologa atkārtota konsultācija 25.00 €
Augsti kvalificēta kardiologa (nodaļas vadītājs, dr. med., metodiskais vadītājs, docents, profesors un tml.) pirmreizēja konsultācija 40.00 €
Augsti kvalificēta kardiologa (nodaļas vadītājs, dr. med., metodiskais vadītājs, docents, profesors un tml.) atkārtota konsultācija 30.00 €
REIMATOLOGS  
Reimatologa pirmreizēja konsultācija 47.00 €
Reimatologa atkārtota konsultācija 37.00 €
Reimatologa konsultācija med.dokumentācijas noformēšanai 10.00 €
Locītavas (vienas) ultrasonogrāfijas izmeklējums 26.00 €
Katras nākamās locītavas ultrasonogrāfijas izmeklējums 11.00 €
I/artikulāra injekcija (bez medikamentu cenas) 16.00 €
I/artikulāra injekcija ( bez medikamentu cenas) ultrasonogrāfijas kontrolē 55.00 €
DERMATOLOGS  
Dermatovenorologa pirmreizēja konsultācija 35.00 €
Dermatovenorologa atkārtota konsultācija 27.00 €
Dermatovenorologa konsultācija pie manipulācijām 16.00 €
Dermatovenorologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 10.00 €
GASTROENTEROLOGS  
Gastroenterologa pirmreizēja konsultācija 38.00 €
Gastroenterologa atkārtota konsultācija 29.00 €
ENDOKRINOLOGS  
Endokrinologa pirmreizēja konsultācija 45.00 €
Endokrinologa atkārtota konsultācija 35.00 €
Endokrinologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 10.00 €
Cukura līmeņa ekspresizmeklējums ar glikometru 5.00 €
ĶIRURGS  
Ķirurga pirmreizēja konsultācija 31.00 €
Ķirurga atkārtota konsultācija 24.00 €
Ķirurga pirmreizēja konsultācija (tikai gadījumos, kad pacientam tiek rekomendēta operatīva iejaukšanās) 15.00 €
Ķirurga atkārtota konsultācija (tikai gadījumos, kad pacientam tiek rekomendēta operatīva iejaukšanās) 11.00 €
Angioķirurga vai ķirurga - flebologa atkārtota konsultācija vienas saslimšanas epizodes ietvaros 25.00 €
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju 44.00 €
Augsti kvalificēta asinsvadu ķirurga, flebologa (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr. med., docents, profesors utm) konsultācija ar duplekssonogrāfiju 49.00 €
Ķirurga vai flebologa atkārtota konsultācija pie manipulācijām (piem., pārsiešanām, šuvēm, blokādēm u.c.) 16.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu roku vēnu duplexu 56.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu roku artēriju duplexu 61.00 €
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju vēnām 62.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu kāju artēriju duplexu 67.00 €
OTOLARINGOLOGS  
Otolaringologa pirmreizēja konsultācija 35.00 €
Otolaringologa atkārtota konsultācija 26.00 €
PNEIMONOLOGS  
Pneimonologa pirmreizēja konsultācija 35.00 €
Pneimonologa atkārtota konsultācija 25.00 €
TRAUMATOLOGS - ORTOPĒDS  
Traumatologa pirmreizēja konsultācija 39.00 €
Traumatologa atkārtota konsultācija 31.00 €
UROLOGS  
Urologa pirmreizēja konsultācija 36.00 €
Urologa atkārtota konsultācija 28.00 €
GINEKOLOGS  
Ginekologa pirmreizēja konsultācija 38.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija 28.00 €
Ginekologa pirmreizēja konsultācija grūtniecēm 38.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija grūtniecēm 28.00 €
Ginekologa konsultācija un sievietes iegurņa orgānu sonogrāfija ar endokavitālo zondi (vagināli) pusaudzei līdz 17 gadu vecumam 29.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 15.00 €
PROKTOLOGS  
Proktologa pirmreizēja konsultācija 34.00 €
Proktologa atkārtota konsultācija 24.00 €
NEIROLOGS  
Neirologa pirmreizēja konsultācija 34.00 €
Neirologa atkārtota konsultācija 26.00 €
Neirologa atkārtota konsultācija pie ārstnieciskajām manipulācijām (pārsiešanas, blokādes u.c.) 13.00 €
Bērnu neirologa pirmreizēja konsultācija 26.00 €
Bērnu neirologa atkārtota konsultācija 20.00 €
Bērnu neirologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 8.00 €
REHABILITĀCIJAS ĀRSTS  
Rehabilitācijas ārsta pirmreizēja konsultācija 33.00 €
Rehabilitācijas ārsta atkārtota konsultācija 25.00 €
FIZIOTERAPEITS  
Fizioterapeita pirmreizēja konsultācija (30 min.) 24.00 €
Fizioterapeita atkārtota konsultācija (20 min.) 20.00 €
Fizitorapeita pirmreizēja konsultācija (ar individuālu vingrojumu programmas izstrādi) (60 min) 33.00 €
PSIHIATRS  
Psihiatra pirmreizēja konsultācija 40.00 €
Psihiatra atkārtota konsultācija 25.00 €
MIEGA SPECIĀLISTS  
Pirmreizēja konsultācija par bezmiegu 50.00 €
Atkārtota konsultācija par bezmiegu 35.00 €
ANESTEZIOLOGS - ALGOLOGS  
Anesteziologa - algologa pirmreizēja konsultācija 35.00 €
Anesteziologa - algologa atkārtota konsultācija 25.00 €
Augsti kvalificēta anesteziologa-algologa (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) pirmreizēja konsultācija 43.00 €
Augsti kvalificēta anesteziologa-algologa (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) atkārtota konsultācija 34.00 €
OFTALMOLOGS  
Oftalmologa pirmreizēja konsultācija 33.00 €
Oftalmologa atkārtota konsultācija 27.00 €
PIEMAKSA  
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju 44.00 €
Duplex ultrasonogrāfijas kontrole pirmajā pēcoperācijas mēnesī vai pie DVT 4 x gadā (dziļo vēnu trombozes gadījumā) 19.00 €
Angioķirurga konsultācija ar abu kāju artēriju duplexu 47.00 €
Podologa konsultācija 16.00 €
SIRDS UN ASINSVADU VESELĪBAS KABINETA PAKALPOJUMI  
Konsilijs - kardiologa un neirologa apvienotā konsultācija 58.00 €
Pakete Nr.1: Kardiologa konsultācija un dopler-ehokardiogrāfiska izmeklēšana 92.00 €
Pakete Nr.2: Neirologa konsultācija un galvas un kakla asinsvadu USG izmeklēšana 95.00 €
Pakete Nr.3: Kardiologa un neirologa konsultācijas, dopler-ehokardiogrāfiska un galvas un kakla asinsvadu USG izmeklēšana 157.00 €

Piesakies konsultācijai