logo logo draugiem draugiem

Sākums > Pakalpojumi > Speciālistu konsultācijas

Speciālistu konsultācijas

atverts
   
Ģimenes ārsts/internists

Plānveida un akūtās konsultācijas, ārstēšana. Konsultācijas pirms vakcinācijas. Profialktiska veselības aprūpe, ņemot vērā pacienta vecuma, dzimuma un dzīvesveida īpatnības, kā arī dažāda veida  saslimšanas riskus. 

Kardiologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Funkcionālās diagnostikas izmeklējumi - EKG pieraksts un analīze, veloergometrija, slodzes tests, ehokardiogrāfija.

Dermatologs/venerologs

Konsultācijas, diagnostika, izmeklējumi, manipulācijas, lāzerterapija (nevēlamu ādas veidojumu, virspusējo asinsvadu likvidācija, ādas atjaunošana u.c) dažādu ādas un seksuāli transmisīvo slimību gadījumos. Ādas, nagu, matu sēnīšu ekspress mikroskopiska izmeklēšana. Ādas biopsija - invazīva metode, kas ļauj precīzi noteikt diagnozi. Optiskā un digitālā dermaskopija, lai noteiktu dzimumzīmju un citu pigmentēto veidojumu dabu (labdabīgs vai ļaundabīgs) un izvēlētos piemērotāko problēmas likvidēšanas veidu jebkuras ādas vai seksuāli transmisīvas slimības gadījumā.

Pneimonologs

Sniedz konsultācijas, veic diagnosticēšanu un ārstēšanu dažādu plaušu slimību, klepus, elpas trūkuma gadījumos,  veic spirogrāfijas izmeklējumu, bronhodilatācijas testus un to rezultātu interpretāciju.

Otolaringologs

Konsultācijas, diagnostika, ārstēšana, manipulācijas ausu, kakala un deguna slimību gadījumos. Visbiežāk otolaringloga palīdzība nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos. Dzirdes traucējumu gadījumos.

 Gastroenterologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana dažādu gremošanas orgānu (barības vada, kuņģa, zarnu trakta, aknu, žultspūsļa, aizkuņģa dziedzera) problēmu gadījumos.

 
Endokrinologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana iekšējās sekrēcijas dziedzeru problēmu un slimību - 1. un 2. tipa cukura diabēta, vairogdziedzera problēmu, kalcija vielu maiņas traucējumu gadījumos, kā arī olnīcu policistozes, osteoporozes, aptaukošanās un citu endokrīno problēmu gadījumos. Konsultācijas sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

Uztura speciālists

Sniedz uztura speciālista konsultācijas. Veic uztura plāna izveidi dažādu gastroenteroloģisku, onkoloģisku, sirds un asinsvadu, vielmaiņas saslimšanu - cukura diabēta, podagras gadījumā.

Urologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana urīnizvadorgānu (nieru, urīnpūšļa, urīnizvadkanāla) un vīriešu dzimumorgānu problēmu un slimību gadījumos.

Neirologs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana centrālās, perifērās un autonomās nervu sistēmas slimību gadījumos. Visbiežāk neirologa palīdzība tiek meklēta ilgstošu un stipru galvas sāpju, muguras sāpju, galvas reiboņu un līdzsvara traucējumu gadījumos, ja ir bezsamaņas lēkmes ar vai bez krampjiem, jušanas traucējumi, tirpšana, muskuļu vājums, kustību traucējumi, nekontrolējamas kustības, atmiņas un runas traucējumi, miega traucējumi.

Psihiatrs

Konsultācijas un ārstēšana psihisku slimību, noviržu un psiholoģisku patoloģiju gadījumos. Psihoterapijas mērķi ir: palīdzēt apzināties, pārdzīvot smagas dzīves situācijas; apzināties tās emocijas, rakstura īpatnības, domāšanu, uzvedību, kas traucē personības izaugsmei vai ir cēlonis veselības, attiecību, darba un citām problēmām; apgūt labāku savas dzīves vadīšanu, paškontroli; spēt uzņemties atbildību par savu rīcību, kā arī redzēt un atzīt savas un citu atbildības robežas; pieņemt savas dzīves ierobežojumus, zaudējumus; sasniegt jēgpilnu, produktīvu dzīves funkcionēšanas līmeni.

Ginekologs

Apskates, konsultācijas, diagnosticēšana, ārstēšana ginekoloģisko slimību gadījumos. Grūtniecības uzraudzība. Konsultācijas par kontracepciju jebkurā vecumā. Menopauzes un neauglības problēmu risināšana. Konsultācijas pēcdzemdību periodā.

Oftalmologs(acu ārsts)

Konsultācijas, redzes pārbaudes, diagnosticēšana. ārstēšana un novērošana akūtu un hronisku acu veselības un redzes problēmu gadījumos. Intraokulārā spiediena mērīšana un kontrole, acu autorefraktokeratometrija, tonometrija, pahimetrija, subjektīvā refrakcija labākā koriģētā redzes asuma noteikšanai, biomikroskopija, krāsu redzes izvērtēšana,

Reimatologs

Konsultācijas, diagnosticēšana, procesa novērtēšana ultrasonogrāfijas kontrolē ar augstākās klases USG iekārtām un ārstēšana kaulu un locītavu, saistaudu un sistēmslimību gadījumos. Visbiežākās reimatiskās slimības ir osteoartrīts, reimatoīdais artrīts, sistēmiskā sarkanā vilkēde, sklerodermija, dažādi artrīti (reaktīvs artrīts, psoriātisks artrīts, artrīts pacientiem ar hroniskām iekaisīgām zarnu slimībām), miozīti (muskuļu iekaisīgi bojājumi), vaskulīti (asinsvadu iekaisīgas slimības).

Traumatologs - ortopēds

Pieņem pacientus  traumu, traumu seku, iedzimtu un iegūtu traumatoloģisku - ortopēdisku slimību gadījumos. Sniedz konsultācijas, veic gan konservatīvu, gan ķirurģisku ārstēšanu.

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts

Medicīniskās rehabilitācijas mērķis ir pacientiem ar noteiktiem funkcionāliem ierobežojumiem nodrošināt šo ierobežojumu mazinā­šanu vai novēršanu. Rehabilitologs vai fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts novērtē: pacienta veselības stāvokli un ar to saistītos funkcionālos ierobežojumus;medicīniskās rehabilitācijas potenciālu; pacienta un viņa piederīgo motivāciju; veselības stāvokļa stabilitāti rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanai. Sastāda rehabilitācijas programmu. uzrauga tās norisi un sniegtos rezultātus.

 
Fizioterapeits

 

Konsultācijas, fizisko un funkcionālo spēju novērtēšana un analīze, profilakses plāns, vingrošanas nodarbības, slinga terapija, masāžas pēc slimībām, ievainojumiem, traumām muskuļu un locītavu funkciju traucējumu novēršanai. Fizioterapija visbiežāk nepieciešama muguras un locītavu sāpju ārstēšanai, stājas un gaitas traucējumu novēršanai, nervu sistēmas slimību ārstēšanai, kustību atjaunošanai, kā arī ikdienas mazkustīguma vai kustību vienveidīguma un stresa radīto seku novēršanai.

Ķirurgs

Ķirurģisko slimību diagnostika un  ārstēšana, konsultācijas traumu, akūtu un hronisku slimību gadījumos vispārējās ķirurģijas jomā un proktoloģijā.

Flebologs/asinsvadu ķirurgs

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana kāju vēnu un artēriju pataloģijas gadījumos. Visbiežāk klienti meklē flebologa palīdzību dziļo vai virspusējo vēnu slimību - tromboflebīta vai dziļo vēnu trombozes gadījumos. Hroniska vēnu mazspēja un hemoroīdi ir bieži izplatīta slimība. Visbiežākās sūdzības ir diskomforta un smaguma sajūta kājās, sāpes, tūska, dedzināšanas sajūta apakšstilbos, nakts krampji ikru muskuļos.

Osteodensitometrijas speciālists

Osteodensitometrijas speciālists sniedz konsultācijas un ar īpašu iekārtu - osteodensitometru- nosaka kaulu blīvumu mugurkaula skriemeļos un gūžu kaulos. Izmeklējuma pamatā ir divu dažādu enerģijas rentgenstaru atšķirīga absorbcija dažāda apjoma un blīvuma audos. Tā ir  visizplatītākā osteoporozes diagnostikas metode visā pasaulē.

Anesteziologs

Konsultācijas par individuāli piemērotākajām atsāpināšanas metodēm pirms ķirurģiskām. ginekoloģiskām, terapeitiskām un diagnostikas  manipulācijām, kas saistītas ar sāpēm, vienlaicīgi kontrolējot un uzturot pacientu dzīvībai svarīgās funkcijas.

Radiologs/diagnosts

Ultrasonogrāfiskie (USG) izmeklējumi ir mūsdienu medicīnas neatņemama sastāvdaļa, un tie nepieciešami precīzas diagnozes noteikšanai daudzu slimību gadījumos gandrīz visām orgānu sistēmām un atsevišķiem orgāniem. USG izmeklējumus visbiežāk veic: vēdera orgāniem - aknām, žultspūslim, žultsvadiem, liesai, aizkuņģa dziedzerim, nierēm un urīnceļiem, vairogdziederim, limfmezgliem, krūšu dziedzeriem, prostatai, locītavām, saistaudiem, muskuļiem. Tāpat USG izmeklējumi ir neaizstājami ginekoloģisko slimību diagnosticēšanai un kvalitatīvai grūtniecības uzraudzībai. Arī asinsvadu, artēriju, vēnu USG izmeklējumi ir neaizstājami precīzas diagnozes noteikšanai.

Podologs

Ārstnieciskā pēdu aprūpe, diagnostika (ādas un nagu stāvokļa novērtēšana), ārstēšana un aprūpe.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe nepieciešama, ja ir: ādas sabiezējumi, varžacis, kārpas, sēnīšu infekciju bojāti nagi, ieauguši nagi un sāpīgi nagu valnīši, deformēti nagi u.c.
Ārstnieciskā pēdu aprūpe ir ļoti nepieciešama cukura diabēta pacientiem.

 Par Diagnostikas centra speciālistiem vairāk>>

 KONSULTĀCIJU CENRĀDIS:


Pakalpojums Cena EUR
SPECIĀLISTU KONSULTĀCIJAS  
INTERNISTS/ĢIMENES ĀRSTS  
Internista vai ģimenes ārsta pirmreizēja konsultācija 47.00 €
Internista vai ģimenes ārsta atkārtota konsultācija 38.00 €
Augsti kvalificēta internista vai ģimenes ārsta (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) pirmreizēja konsultācija 49.00 €
Augsti kvalificēta internista vai ģimenes ārsta (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr.med., docents, profesors utml.) atkārtota konsultācija 40.00 €
Internista vai ģimenes ārsta atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
Internista vai ģimenes ārsta mājas vizīte bez transporta izdevumiem 70.00 €
Internista vai ģimenes ārsta īslaicīga vizīte studentu izziņas (mācību iestādei) (Forma 086/u) izsniegšanai 15.00 €
KARDIOLOGS  
Kardiologa pirmreizēja konsultācija 55.00 €
Kardiologa atkārtota konsultācija 45.00 €
Augsti kvalificēta kardiologa (nodaļas vadītājs, dr. med., metodiskais vadītājs, docents, profesors un tml.) pirmreizēja konsultācija 65.00 €
Augsti kvalificēta kardiologa (nodaļas vadītājs, dr. med., metodiskais vadītājs, docents, profesors un tml.) atkārtota konsultācija 50.00 €
REIMATOLOGS  
Reimatologa pirmreizēja konsultācija 61.00 €
Reimatologa atkārtota konsultācija 50.00 €
Reimatologa konsultācija med.dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
Locītavas (vienas) ultrasonogrāfijas izmeklējums 30.00 €
Katras nākamās locītavas ultrasonogrāfijas izmeklējums 15.00 €
I/artikulāra injekcija (bez medikamentu cenas) 26.00 €
I/artikulāra injekcija ( bez medikamentu cenas) ultrasonogrāfijas kontrolē 57.00 €
DERMATOLOGS  
Dermatovenorologa pirmreizēja konsultācija 45.00 €
Dermatovenorologa atkārtota konsultācija 39.00 €
Dermatovenorologa konsultācija pie manipulācijām 25.00 €
Dermatovenorologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
GASTROENTEROLOGS  
Gastroenterologa pirmreizēja konsultācija 75.00 €
Gastroenterologa atkārtota konsultācija 52.00 €
ENDOKRINOLOGS  
Endokrinologa pirmreizēja konsultācija 62.00 €
Endokrinologa atkārtota konsultācija 50.00 €
Endokrinologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
Cukura līmeņa ekspresizmeklējums ar glikometru 5.00 €
ĶIRURGS  
Ķirurga pirmreizēja konsultācija 45.00 €
Ķirurga atkārtota konsultācija 35.00 €
Ķirurga pirmreizēja konsultācija (tikai gadījumos, kad pacientam tiek rekomendēta operatīva iejaukšanās) 17.00 €
Ķirurga atkārtota konsultācija (tikai gadījumos, kad pacientam tiek rekomendēta operatīva iejaukšanās) 11.00 €
Angioķirurga vai ķirurga - flebologa atkārtota konsultācija vienas saslimšanas epizodes ietvaros 32.00 €
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju 52.00 €
Augsti kvalificēta asinsvadu ķirurga, flebologa (nodaļas vadītājs, metodiskais vadītājs, dr. med., docents, profesors utm) konsultācija ar duplekssonogrāfiju 69.00 €
Ķirurga vai flebologa atkārtota konsultācija pie manipulācijām (piem., pārsiešanām, šuvēm, blokādēm u.c.) 25.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu roku artēriju duplexu 70.00 €
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju un spektra analīzi abu kāju vēnām 69.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu roku vēnu duplexu 65.00 €
Angioķirurga vai flebologa pirmreizēja konsultācija ar abu kāju artēriju duplexu 69.00 €
OTOLARINGOLOGS  
Otolaringologa pirmreizēja konsultācija 50.00 €
Otolaringologa atkārtota konsultācija 40.00 €
PNEIMONOLOGS  
Pneimonologa pirmreizēja konsultācija 52.00 €
Pneimonologa atkārtota konsultācija 42.00 €
TRAUMATOLOGS - ORTOPĒDS  
Traumatologa pirmreizēja konsultācija 55.00 €
Traumatologa atkārtota konsultācija 45.00 €
UROLOGS  
Urologa pirmreizēja konsultācija 50.00 €
Urologa atkārtota konsultācija 40.00 €
GINEKOLOGS  
Ginekologa pirmreizēja konsultācija 46.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija 36.00 €
Ginekologa pirmreizēja konsultācija grūtniecēm 46.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija grūtniecēm 28.00 €
Ginekologa konsultācija un sievietes iegurņa orgānu sonogrāfija ar endokavitālo zondi (vagināli) pusaudzei līdz 17 gadu vecumam 44.00 €
Ginekologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
NEIROLOGS  
Neirologa pirmreizēja konsultācija 60.00 €
Neirologa atkārtota konsultācija 45.00 €
Neirologa atkārtota konsultācija pie ārstnieciskajām manipulācijām (pārsiešanas, blokādes u.c.) 25.00 €
Bērnu neirologa pirmreizēja konsultācija 55.00 €
Bērnu neirologa atkārtota konsultācija 40.00 €
Bērnu neirologa atkārtota konsultācija med. dokumentācijas noformēšanai 20.00 €
REHABILITĀCIJAS ĀRSTS  
Rehabilitācijas ārsta pirmreizēja konsultācija 45.00 €
Rehabilitācijas ārsta atkārtota konsultācija 30.00 €
OSTEODENSITOMETRIJAS SPECIĀLISTS  
Osteodensitometrijas speciālista pirmreizēja konsultācija 39.00 €
Osteodensitometrijas speciālista atkārtota konsultācija 26.00 €
FIZIOTERAPEITS  
Fizioterapeita pirmreizēja konsultācija (30 min.) 30.00 €
Fizioterapeita atkārtota konsultācija (20 min.) 25.00 €
Fizitorapeita pirmreizēja konsultācija (ar individuālu vingrojumu programmas izstrādi) (60 min) 39.00 €
OFTALMOLOGS  
Oftalmologa pirmreizēja apskate (neieskaitot briļļu recepšu izrakstīšanu) 50.00 €
Oftalmologa atkārtota apskate 40.00 €
PIEMAKSA  
Angioķirurga, flebologa, ķirurga ar specializāciju fleboloģijā konsultācija ar duplekssonogrāfiju 55.00 €
Duplex ultrasonogrāfijas kontrole pirmajā pēcoperācijas mēnesī vai pie DVT 4 x gadā (dziļo vēnu trombozes gadījumā) 27.00 €
Angioķirurga konsultācija ar abu kāju artēriju duplexu 69.00 €
Podologa konsultācija 22.00 €

Piesakies konsultācijai