logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums

Par mums

atverts

Kopš 1980-tajiem gadiem Diagnostikas centrs Rīgā, Grebenščikova ielā 1, ir bijis veselības aprūpē pats modernākais, tāpēc vienmēr īpaši nozīmīgs Latvijas iedzīvotājiem. No 2010. gada tas darbojas jaunu saimnieku - SIA "Veselības centrs 4" (VC4) paspārnē un ir kļuvis par rietumu standartiem atbilstoši iekārtotu ekonomiskās klases medicīnas centru ar atjaunotu saturu.

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs" piedāvā plaša spektra pakalpojumus profilakses, diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas vajadzībām. Visiem pieejama kvalitāte - ātri, precīzi un par samērīgām cenām. Tāds ir "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" galvenais darbības princips.

"Diagnostikas centrs" - kvalitāte, kas pieejama visiem!

 

SIA "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds: „Veiksmīga ārstniecība nav iespējama bez precīzas diagnostikas. Katru gadu "Veselības centrs 4" rūpējas par tehnoloģiskā aprīkojuma atjaunošanu, nežēlojot līdzekļus pašu augstvērtīgāko ultrasonogrāfijas iekārtu, datortomogrāfijas kompleksu, ehodoplerogrāfisko un citu iekārtu iegādei. Mēs lepojamies, ka pie mums strādā Latvijā pazīstami, talantīgi ārsti, pie kuriem var pieteikties ikviens.

SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" vadītāja Dace Packeviča: „Laba veselība ir viena no cilvēka dzīves lielākajām vērtībām. Tieši tādēļ kopš centra atklāšanas mūsu augstākā prioritāte ir klientu labsajūta. Katrs no mūsu klientiem saņem individuālu apkalpošanu. Mūsu lielākais gandarījums ir klienta apmierinātība ar saņemto pakalpojumu.”

 

 


Piesakies konsultācijai