logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums

Par mums

atverts

Kopš 1980-tajiem gadiem Diagnostikas centrs (DC) Rīgā, Grebenščikova ielā 1, ir bijis veselības aprūpē pats modernākais, tāpēc vienmēr īpaši nozīmīgs Latvijas iedzīvotājiem. No 2010. gada tas darbojas jaunu saimnieku - Veselības centra 4 (VC4) paspārnē un ir kļuvis par rietumu standartiem atbilstoši iekārtotu ekonomiskās klases medicīnas centru ar atjaunotu saturu.

VC4 DC piedāvā plaša spektra pakalpojumus profilakses, diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas vajadzībām. Visiem pieejama kvalitāte - ātri, precīzi un par samērīgām cenām. Tāds ir VC4 DC galvenais darbības princips.

 

Diagnostikas centrs - kvalitāte, kas pieejama visiem!

VC4 Valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds: „Veiksmīga ārstniecība nav iespējama bez precīzas diagnostikas. Katru gadu VC4 rūpējas par tehnoloģiskā aprīkojuma atjaunošanu, nežēlojot līdzekļus pašu augstvērtīgāko ultrasonogrāfijas iekārtu, datortomogrāfijas kompleksu, eho-doplerogrāfisko un citu iekārtu iegādei. Mēs lepojamies, ka pie mums strādā Latvijā pazīstami, talantīgi ārsti, pie kuriem var pieteikties ikviens.”

 

VC4 Diagnostikas centra vadītāja Dace Packeviča: „Laba veselība ir viena no cilvēka dzīves lielākajām vērtībām. Tieši tādēļ kopš centra atklāšanas mūsu augstākā prioritāte ir klientu labsajūta. Katrs no mūsu klientiem saņem individuālu apkalpošanu. Mūsu lielākais gandarījums ir klienta apmierinātība ar saņemto pakalpojumu.”

 


Piesakies konsultācijai