logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video

Foto/Video

jaunums

Veselības centrs tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā!

Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, Veselības centrs 4 regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd VC4 Diagnostikas centrs tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja "General Electric" (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.

jaunums

VC4 Neatliekamās palīdzības nodaļa

SIA “Veselības centrs 4” Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) nodaļa ir dibināta 2015. gada vasarā, un ir apliecinājusi sevi kā profesionālu un uzticamu partneri neatliekamās medicīnas palīdzības nodrošināšanā visu veidu publiskajos pasākumos - sporta sacensībās, festivālos, pilsētas svētkos, koncertos u.c.

jaunums

Ko darīt, ja regulāri sāp kuņģis?

Ko darīt, ja regulāri sāp kuņģis? Pie kāda speciālista jādodas? Kādēļ šādus simptomus nedrīkst ignorēt? Kas ir helikobaktērija un kādēļ tā ir bīstama? Kādas slimības tā var izraisīt?

jaunums

Migrēnas un saspringuma galvassāpju ārstēšanas ierīce "Cefaly®"

VC4 Diagnostikas centrā ir pieejama Beļģijā izstrādāta ierīce "Cefaly®" saspringuma tipa galvassāpju un migrēnas ārstēšanai un profilaksei.

jaunums

Video konsultācija: GINEKOLOĢIJA

Atzīmējot Pasaules vēža dienu, "VC4" ārsti sniedz savu artavu sabiedrības izglītošanā, veidojot informatīvu projektu video padomu formātā, kas sekmētu agrīnu diagnostiku un rosinātu uzsākt savlaicīgu ārstēšanu. 

jaunums

Par magnētisko rezonansi raidījumā "Esi vesels!"

 Vidzemes TV 2016. gada 18. februāra raidījumā "Esi vesels!" par magnētiskās rezonanses izmeklējumu stāsta VC4 radiologs-diagnosts Pēteris Līkums.

Piesakies konsultācijai