logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video

Foto/Video

jaunums

''Gada balva medicīnā 2019'' – sabiedrības un valsts pateicība mediķiem

17. septembrī kinoteātrī ''Splendid Palace'' norisinājās nozīmīgākais gada notikums veselības nozarē–''Gada balvas medicīnā 2019'' ceremonija, ko rīko Latvijas Ārstu biedrība. Balvas pasniedza 14 nominācijās. Žurnāla ''Ārsts.lv'' īpašo balvu par ieguldījumu Latvijas iedzīvotāju veselībpratības uzlabošanā, saņēma  ''Diagnostikas centrs'' gastroenteroloģe Ilona Vilkoite. ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds pasniedza balvu nominācijas ''Gada ārsta palīgs'' uzvarētājam.

jaunums

Ķermeņa masas un struktūras analīze

Noskatieties raidījuma "Dzīvīte brīvdienās" raidījumu par jaunu iespēju, ko piedāvā "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" - ķermeņa masas un struktūras analīzi.

jaunums

Svinīgi atklāj filiāles ''Valdlauči'' otro kārtu

2019. gada 15. februārī, notika svinīga SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' otrās kārtas atklāšana, kurā piedalījās SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un uzņēmējs Atis Sausnītis. Modernais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' tapis, sadarbojoties SIA ''Veselības centrs 4'', veikalam ''TOP'' un Ķekavas novada domei.

jaunums

"Nākotnes Medicīna" - Mākslīgais intelekts medicīnā raidījumā “Nākotnes medicīna”

Tā viennozīmīgi ir medicīnas nākotne, bet vai tiešām māklīgais intelekts spēs aizstāt ārstus? Vai operācijas veiks roboti? Atbildes uz šiem un daudziem citiem ar mākslīgo intelektu saistītajiem jautājumiem klausies un skaties šovakar raidījumā.

jaunums

Eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumi un drošas dzemdības

Noskaties Rigatv 24 raidījumu “Nākotnes medicīna” par eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumiem un drošām dzemdībām ar "Diagnostikas centrs" ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas piedalīšanos.

jaunums

Jaunākās kolonoskopijas iekārtas Endoskopijas dienas stacionārā

Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitātīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" iegādātas jaunas un modernas iekārtas. Noskaties VTV raidījumu "Esi vesels", kurā gastroenteroloģe Ilona Vilkoite stāsta par šo iekārtu pielietošanu.
 

Piesakies konsultācijai