logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video

Foto/Video

jaunums

Svinīgi atklāj filiāles ''Valdlauči'' otro kārtu

2019. gada 15. februārī, notika svinīga SIA ''Veselības centrs 4'' filiāles ''Valdlauči'' otrās kārtas atklāšana, kurā piedalījās SIA ''Veselības centrs 4'' valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja Viktorija Baire un uzņēmējs Atis Sausnītis. Modernais daudzprofilu medicīnas centrs ''Valdlauči'' tapis, sadarbojoties SIA ''Veselības centrs 4'', veikalam ''TOP'' un Ķekavas novada domei.

jaunums

"Nākotnes Medicīna" - Mākslīgais intelekts medicīnā raidījumā “Nākotnes medicīna”

Tā viennozīmīgi ir medicīnas nākotne, bet vai tiešām māklīgais intelekts spēs aizstāt ārstus? Vai operācijas veiks roboti? Atbildes uz šiem un daudziem citiem ar mākslīgo intelektu saistītajiem jautājumiem klausies un skaties šovakar raidījumā.

jaunums

Eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumi un drošas dzemdības

Noskaties Rigatv 24 raidījumu “Nākotnes medicīna” par eksperta līmeņa grūtnieču izmeklējumiem un drošām dzemdībām ar "Diagnostikas centrs" ginekoloģes, dzemdību speciālistes Vijas Veisas piedalīšanos.

jaunums

Jaunākās kolonoskopijas iekārtas Endoskopijas dienas stacionārā

Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitātīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" iegādātas jaunas un modernas iekārtas. Noskaties VTV raidījumu "Esi vesels", kurā gastroenteroloģe Ilona Vilkoite stāsta par šo iekārtu pielietošanu.
 

jaunums

Rehabilitācija "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs"

SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" strādā profesionāla speciālistu komanda, sniedzot rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem dažādās dzīves situācijās - pēc operācijām, traumām, muguras sāpju, muskuļu sāpju, ikdienas darba radīta muskuļu sasprindzinājuma un citos gadījumos.

jaunums

Rehabilitācija "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči"

Filiāles "Valdlauči" fizioterapijas kabinetos pieejams mūsdienīgs aprīkojums, un tajos strādā profesionāli speciālisti. Fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumi pieejami visu vecumu bērniem - sākot no dzimšanas vecuma.

Piesakies konsultācijai