logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

Slinga terapija – zinātniski pierādīta fizioterapijas medode

Par progresīvo un daudzfunkcionālo fizioterapijas metodi – slinga jeb elastīgo saišu terapiju – žurnāla "Ārsts.lv" jaunākajā numurā stāsta mūsu fizioterapeite Baiba Narvila. 

jaunums

JAUNUMS! Datortomogrāfija REVOLUCIONĀRĀ KVALITĀTĒ!

VC4 Diagnostikas centrā uzstādīts jaunākais ražotāja General Electric 64/128 slāņu datortomogrāfs REVOLUTION EVO with AsiR, un no šī brīža klientiem pieejami datortomogrāfijas izmeklējumi jaunā, revolucionārā kvalitātē. Ražotājs iekārtā apvienojis datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas - visas vienā. Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums, par 40% mazāks starojums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus - šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi, taču tagad tie visi ir izcili un apvienoti vienā iekārtā.

jaunums

Mūsdienīga grūtnieces aprūpe

Ik gadu ap 20 tūkstoši sieviešu Latvijā gatavojas lielākajam notikumam savā dzīvē – bērniņa dzimšanai. Daudzām tas ir neziņas, šaubu pilns laiks, kad gribas pēc iespējas ātrāk sadzirdēt atbildes uz neskaitāmiem jautājumiem – kas, kā un kāpēc notiek manā un topošā mazuļa organismā? Kā noritēs grūtniecība un dzemdības? Lasiet ginekoloģes, dzemdību speciālistes un USG speciālistes Vijas Veisas rakstu žurnālā Ārsts.lv.

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1