logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

Darbu uzsāk jauna speciāliste - Elīna Ozola

Informējam, ka "Veselības centrs 4" filiālēs "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči" darbu uzsākusi jauna speciāliste - rezidente dermatoveneroloģijā Elīna Ozola. Ārste veic akūtu un hronisku ādas slimību diagnostiku un ārstēšanu, ja nepieciešams, ādas biopsiju. Ādas un nagu sēnīšu slimību diagnostiku un ārstēšanu, sniedz rekomendācijas par profilaksi, veic ādas virālu un bakteriālu slimību diagnostiku un ārstēšanu. Veic padziļinātu diagnostiku ādas veidojumiem - dermatoskopiju.

jaunums

Kairinātas zarnas sindroms

Žurnāla "Ārsts.lv" jaunākajā numurā lasiet mūsu ārsta - gastroenterologa Hosama Abu Meri rakstu "Kairinātas zarnas sindroms". "Gastroenteroloģijas praksē ik dienu sastopu gandrīz 30 procentus slimnieku, kas sūdzas par dažādām sāpēm vēderā, mainīgu vēdera izeju, vēdera pūšanos, kas atkārtojas periodiski. Funkcionālas gremošanas trakta slimības ir ļoti izplatītas. Visvairāk un biežāk šajā jomā ir runāts tieši par kairinātās zarnas sindromu", saka ārsts.

jaunums

AKCIJA! Novembris - vīrieša veselības mēnesis!

"Veselības centrs 4" sadarbībā ar "Siemens" piedāvā - apmeklē urologu un PSA* testu saņem bez maksas! Ja uzrādīsi "Veselības centrs 4" vai "BENU aptoieka" klientu karti konsultācijai -15%. Latvijā statistika vīriešu veselības jomā ir nepielūdzama – katram desmitajam vīrietim dzīves laikā konstatē ļaundabīgu prostatas audzēju, ar kuru vien vidēji ik dienas mirst kāds stiprā dzimuma pārstāvis.

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1