logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

UZMANĪBU! "VC4 Diagnostikas centrs" nepiedāvā iegādāties preces pa telefonu!

Klientu ievērībai - pēdējā laikā esam saņēmuši informāciju, ka "VC4 Diagnostikas centra" vārdā ir zvanīts iedzīvotājiem, piedāvājot iegādāties medicīnas preces. Informējam, ka "VC4 Diagnostikas centrs" nepiedāvā iegādāties preces pa telefonu. Aicinām būt vērīgiem un veikt tikai drošus pirkumus, pārliecinoties par kvalitāti un garantiju.

jaunums

JAUNUMS! Ūdens padeves jeb irigācijas iekārta kvalitatīvu endoskopisko izmeklējumu veikšanai

Rūpējoties par klientiem un nodrošinot arvien kvalitatīvākus izmeklējumus, "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" endoskopijas kabinetam iegādāta jauna iekārta ūdens padevei jeb irigācijai. Šī iekārta nodrošina vēl precīzāku diagnostiku un līdz ar to - atbilstošāku ārstēšanu.

jaunums

"Veselības centrs 4" fizioterapeite, osteopātijas speciāliste Ilona Dorofejeva saņem "Gada balvu medicīnā 2017"

9. februārī notika „Gada balvas medicīnā 2017” pasniegšana. Nominācijā "Gada funkcionālais speciālists" balvu saņēma "Veselības centrs 4" fizioterapeite, osteopātijas speciāliste Ilona Dorofejeva. Priecājamies par klientu un kolēģu atzinību mūsu speciālistei! Šī balva ir paldies medicīnas speciālistiem par ieguldīto darbu, un to ik gadu februārī pasniedz Latvijas Ārstu biedrība.

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1