logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

Klientam ērta izmeklēšanas metode - helikobaktērijas diagnostika ar elptestu

Helikobaktērija, atrodoties kuņģī, var izraisīt dažāda veida patoloģijas, piemēram - gastrītu un kuņģa čūlu. 1-2% var attīstīties kuņģa vēzis, tādēļ ir būtiski zināt, vai pacientam ar specifiskām sūdzībām par gremošanas trakta darbību ir šī infekcija. Elptests ir rekomendējams arī pacientiem pēc helikobakērtijas medikamentozas terapijas, lai pārbaudītu, vai ārstēšana bijusi veiksmīga.

jaunums

Lieliskas fizioterapijas un rehabilitācijas iespējas

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" strādā profesionāla speciālistu komanda, sniedzot rehabilitācijas pakalpojumus cilvēkiem dažādās dzīves situācijās - pēc operācijām, traumām, muguras sāpju, muskuļu sāpju, ikdienas darba radīta muskuļu sasprindzinājuma gadījumos. Fizioterapeiti izstrādā individuālu rehabilitācijas plānu, terapijā pielietojot dažādas metodes, bieži  tās kombinējot - ārstniecisko vingrošanu, slinga terapiju, masāžas, medicīnisko teipošanu un citas.

jaunums

Jaunais datortomogrāfs GE Revolution - ir klāt!

"Veselības centrs 4" tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā! Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, "VC4" regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja General Electric (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1