logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

jaunums

Svarīga informācija: kādi dokumenti jāņem līdzi, dodoties pie ārsta

No 2018. gada 25. maija ir piemērojama Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regula attiecībā uz personas datu drošību, un šie noteikumi ietekmē arī kārtību, kādi dokumenti jāņem līdzi pacientam, dodoties pie ārsta. Ar nepieciešamo dokumentu sarakstu var iepazīties šeit!

jaunums

Uztura paradumi mūs ietekmē vairāk nekā paši nojaušam

Jo tuvāk vasara, jo vairāk uzmanības pievēršam izskatam un liekā svara problēmām. Ir normāli, ka aukstās sezonas laikā kļūstam nedaudz tuklāki, bet vasarā «ziemas mētelīti» atkal nometam. Taču runa ir par nelielām svara izmaiņām 2-5 kilogramu robežās. Lielākoties gan savu izskatu, gan veselību varam ļoti lielā mērā ietekmēt tieši ar saviem ēšanas paradumiem. Lasiet raktstu laikrakstā "Diena" ar "Veselības centrs 4"  filiāles "Diagnostikas centrs" uztura speciālistes Gunas Rijkures skaidrojumu.

jaunums

Sauļošanās un D vitamīns endokrinologa skatījumā

Par D vitamīna nozīmi organisma dažādu funkciju nodrošināšanā un veselības uzturēšanā kopumā ne mediķu vidū, ne arī sabiedrībā vairs šaubu nav. Aktualizējas tikai jautājums – kāpēc tā trūkums ir tik izplatīts un kā to vislabāk uzņemt. Uzziniet vairāk, izlasot "Veselības centrs 4" filiāļu "Diagnostikas centrs" un "Valdlauči", kā arī grupas uzņēmuma "Capital Clinic Riga" endokrinoloģes Gitas Ertas skaidrojumu. 

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1