logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > “Diagnostikas centrs” piedāvā skābekļa koncentratoru nomu

Skābekļa koncentratoru un pulsa oksimetru noma

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs", rūpējoties par klientu veselību, piedāvā skābekļa koncentratoru jeb skābekļa iekārtu "DeVilbiss Compact 525" nomu lietošanai mājās. Iekārta "DeVilbiss Compact 525" ražota ASV. Papildus ir iespēja nomāt arī pulsa oksimetru - ierīci, kas mēra pulsu un skābekļa daudzumu asinīs.

Skābekļa koncentratora iekārta atdala skābekli no istabas gaisa, ļaujot pacientam piegādāt papildu skābekli ar augstu tīrības pakāpi. Tā ir kompakta piecu litru skābekļa iekārta ar augstu skābekļa koncentrāciju visos plūsmas ātrumos un ir aprīkota ar OSD® sensoru nepārtrauktai skābekļa līmeņa uzraudzībai, kā arī ar signāliem, kas ziņo par zemu skābekļa līmeni, strāvas padeves pārtraukumu, spiediena samazināšanos vai nepieciešamo apkopi.

Skābekļa terapija visbiežāk ir nepieciešama HOPS (hroniska obstruktīva plaušu slimība), t.s. intersticiālās plaušu slimības, plaušu vēža, pulmonālās hipertensijas gadījumos, ka arī atveseļošanas periodā pēc Covid-19 vīrusa izslimošanas. Bērniem indikācijas var būt arī cistiskā fibroze jeb mukoviscidoze, bronhopulmonālā displāzija. Iekārta nav paredzēta dzīvību uzturošu funkciju nodrošināšanai.

Iekārta nodrošina:

  • asins apgādi ar papildu skābekli;
  • hipoksijas* simptomu mazināšanos;
  • sirds un asinsvadu darbības uzlabošanos;
  • imunitātes nostiprināšanos;
  • smadzeņu darbības uzlabošanos u.c.

* Hipoksija ir patoloģisks stāvoklis, kas iestājas, ja atsevišķiem orgāniem, audiem vai visam organismam trūkst skābekļa.

! Lai saņemtu nomā skābekļa koncentratoru, pacientam jāuzrāda ārsta norīkojums/rekomendācija skābekļa terapijas nepieciešamībai mājas apstākļos.

! Tā kā iekārtu skaits ir ierobežots, tās noma iepriekš jārezervē, zvanot pa tālruni: 67144001

 

Maksa par skābekļa koncentratora nomu:
    2 nedēļas – 38.00 EUR (ieskaitot PVN);
    4 nedēļas – 67.00 EUR (ieskaitot PVN).

Papildus ir iespēja nomāt arī pulsa oksimetru (pulse oximeter) - ierīci, kas mēra pulsu un skābekļa daudzumu asinīs. Oksimetrs ir kompakts un viegls, tāpēc to droši var visur ņemt līdzi. Gadījumā, ja rādījumi norkītas pārāk zemu, cilvēka organismam nepieciešams papildu skābeklis.

Maksa par pulsa oksimetra nomu: 
    2 nedēļas – 15.00 EUR (ieskaitot PVN);
    4 nedēļas – 30.00 EUR (ieskaitot PVN).

 

Informācija:
Adrese: Grebenščikova iela 1, Rīga
Tālr.: 67144001
www.vc4diagnostikascentrs.lv

 


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai