logo logo draugiem draugiem
jaunums

Medicīnas doktors – kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists Artjoms Kaļiņins

Sniedz kardiologa konsutācijas, veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus ar 3 - 4D dopleru. Sirds un smadzeņu asinsvadu veselības kabinetā nodrošina kompleksu izmeklēšanu un ārstēšanu sirds un smadzeņu asinsvadu slimību riska gadījumos.

jaunums

Kardioloģe, ehokardiogrāfijas speciāliste Kristīne Dombrovska

Sniedz konsultācijas, veic diagnostku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā, veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus.

jaunums

Kardioloģe, ehokardiogrāfijas speciāliste Ilze Zandarte

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus.

jaunums

Kardioloģe Solveiga Budrēviča

Sniedz konsultācijas, veic diagnostiku un ārstēšanu vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos).

jaunums

Kardioloģe Biruta Reinšmite

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos), veic ehokardiogrāfijas izmeklējumus.

jaunums

Kardioloģe, klīniskā fizioloģe Jeļena Kulakova

Konsultācijas, diagnosticēšana un ārstēšana vispārējā kardioloģijā (sirds darbības problēmu, paaugstināta asinsspiediena, sirds mazspējas gadījumos) un aritmoloģijā (sirds ritma traucējumu gadījumos). Veic elektrokardiogrammu un veloergometriju.

 

Piesakies konsultācijai