logo logo draugiem draugiem

JAUNUMI/AKCIJAS

''Veselības centrs 4'' nodrošina Covid-19 testu veikšanu

Pēdējā laikā krasi pieaudzis laboratorisko Covid-19 testu pieprasījums. Lai mazinātu testu gaidīšanas rindas un laboratoriju noslodzi, “Veselības centrs 4” atvēris jaunus Covid-19 testēšanas punktus filiāles “Diagnostikas centrs” teritorijā Grebenščikova ielā 1 un Krišjāņa Barona ielā 119.

Izmaiņas pakalpojumu sniegšanā ''Veselības centrs 4'' filiālēs

Saistībā ar Covid-19 noteiktajiem ierobežojumiem Latvijā no pirmdienas, 2021. gada 15. novembra, ''Veselības centrs 4'' filiālēs paredzētas izmaiņas pakalpojumu nodrošināšanā. Pakalpojumi tiks sniegti trīs režīmos: ''sarkanajā,'' ''dzeltenajā'' un ''zaļajā''.

Filiālē "Diagnostikas centrs" pieejami muskuloskeletālie ultrasonogrāfijas izmeklējumi

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" iespējams veikt kvalitatīvus locītavu ultrasonogrāfiskos (USG) izmeklējumus, kas tiek nodrošināti ar jaunākās paaudzes iekārtu  "Aplio a" (ražotājs “Canon Medical Systems”). "Aplio a" iekārtā esošās unikālās attēlveidošanas tehnoloģijas (Precision+, ApliPure+, Differential Tissue Harmonics) nodrošina izcilu attēla izšķirtspēju. Tas ir īpaši svarīgi locītavu izmeklējumos, kad izvērtējamās struktūras ir ļoti smalkas - dažu milimetru lielumā vai pat mazākas.

Piesakies konsultācijai

Partneri

    

KONTAKTI

Diagnostikas centrs 


Tel.nr.: 

Reģistratūras tālruņi: 
• 67144031 
• 67143550 
• 29296313 

Vadītājas tālrunis:
 
• 67144001 

E-pasta adrese: 

dgcentrs@vc4.lv 
Juridiskā adrese: Grebenščikova ielā 1