logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Rentgena izmeklējumi filiālē 'Valdlauči'

Rentgena izmeklējumi filiālē ''Valdlauči''

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' darbojas rentgena izmeklējumu kabinets, kurā tiek veikti pilna spektra izmeklējumi ar samazinātu starojumu un izcilu attēlu kvalitāti. Tā ir lieliska iespēja Ķekavas un pārējo apkārtnes novadu iedzīvotājiem saņemt augstas kvalitātes rentgena izmeklējumus vēl tuvāk mājām.

Filiāles ''Valdlauči'' rentgena iekārta, pateicoties tās uzbūvei, ļauj veikt rentgena izmeklējumus visām ķermeņa daļām, pacientam gan stāvot, gan sēžot, gan guļot. Tai ir kustīga galda virsma un tā ir piemērota arī adipoziem pacientiem ar lielu ķermeņa masas indeksu. Iekārtas apstrādes darba stacija nodrošina pacientu rentega izmeklējumu datu arhivēšanu un analīzi.

Pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas rentgena pakalpojumi

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Nacionālo veselības dienestu (NVD) un SIA ''Veselības centrs 4'' par sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu filiālē ''Valdlauči'' tiek nodrošināti diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi uzlabot pieejamību valsts apmaksātajiem pakalpojumiem Ķekavas novadā.

Filiāles ''Valdlauči'' rentgena kabineta darba laiks:

  • Otrdienās: 12.00 – 17.00
  • Ceturtdienās: 12.00 – 17.00

 

Zvaniet, uzziniet vairāk un pierakstieties!

Tālr.: +371 67896345, +371 28622336
E-pasts: valdlauci@vc4.lv
www.vc4diagnostikascentrs.lv
Adrese: Atpūtas iela 5, Valdlauči, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads

 

Informācijai

''Veselības centrs 4'' filiāle ''Valdlauči'' ir mūsdienīgs veselības centrs Ķekavas novadā, kur vienuviet pieejami diagnostikas, ārstēšanas un rehabilitācijas pakalpojumi: dažādu veidu analīzes, ultrasonogrāfijas izmeklējumi, rentgena izmeklējumi, kardiologa, neirologa, pneimonologa, endokrinologa, dermatovenerologa, ginekologa, psihiatra, traumatologa ortopēda, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas, kā arī fizioterapeita un masiera, un podologa pakalpojumi. Darbojas procedūru un vakcinācijas kabinets. Tiek nodrošināti arī vairāki pakalpojumi bērniem.


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai