logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

Pieejami valsts apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi

"Veselības centrs 4" filiāle "Diagnostikas centrs" nodrošina Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksātus datortomogrāfijas (DT) izmeklējumus. NVD apmaksāti pakalpojumi pieejami pacientiem ar ģimenes ārsta vai speciālista norīkojumu, kuriem ir līgumattiecības ar NVD. Izmanojiet iespēju un piesakieties nepieciešamajiem izmeklējumiem!

Datortomogrāfija ir plaši pieejama diagnostiskās radioloģijas izmeklēšanas metode, kuru veicot iegūst daudzus ķermeņa daļu attēlus šķērsgriezumā (3D rekonstrukcijās).

"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" klientiem pieejams atjaunotais datortomogrāfijas kabinets, kas aprīkots ar visjaunāko "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfu "REVOLUTION EVO with AsiR".
 

Iespējams veikt šādus datortomogrāfijas izmeklējumus:

  • galvas, kakla, deguna blakusdobumu, krūšu kurvja daudzslāņu datortomogrāfija ar vai bez kontrastēšanas;
  • izmeklējums vēdera dobumam, retroperitoneālajai telpai un mazajam iegurnim ar vai bez kontrastēšanas;
  • mugurkaula un muskuloskeletālās sistēmas, ekstremitāšu un locītavu daudzslāņu datortomogrāfija ar vai bez kontrastēšanas;
  • angiogrāfiju vēdera dobuma aortai vai kāju artērijām, brahiocefālajiem un intrakraniālajiem asinsvadiem ar kontrastēšanu;
  • flebogrāfiju kāju vēnām ar kontrastēšanu u.c.

Vairāk uzziniet šeit >>

 
"Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" pieejami gan maksas, gan Nacionālā veselības dienesta (NVD) apmaksāti datortomogrāfijas izmeklējumi.
 
"Veselības centrs 4" rūpējas, lai pēc iespējas vairāk pacientu saņemtu pieejamos Nacionālā veselības dienesta (NVD) jeb valsts apmaksātos pakalpojumus, tādēļ aicinām visus iztrēties atbildīgi, šādu iespēju izmantojot - ja esat pieteicies izmeklējumam, bet nevarat ierasties, paziņojiet par to, lai pakalpojumu varētu saņemt kāds cits pacients.
 


Uzziniet vairāk un pierakstieties!

“Veselības centrs 4” filiāle “Diagnostikas centrs”
Adrese: Grebenščikova iela 1, Rīga
Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313.
E-pasts vizītes pieteikšanai: dgcentrs@vc4.lv


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai