logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Moderna ekspertklases MR iekārta Latvijā!

Moderna ekspertklases MR iekārta Latvijā!

atverts

VC4 Diagnostikas centrs ir ieguvis ļoti nozīmīgu diagnostisko papildinājumu- ekspertklases Siemens Magnetom Aera (1.5 T) iekārtu ar palielinātu gentrija atvērumu (70 cm).Tā ir vienīgā šāda veida diagnostikas iekārta Latvijā un ar to iespējams veikt jebkuras sarežģītības izmeklējumus klīniskā praksē un jebkurā klīniskā nozarē ambulatori.

 

 

Izmeklējumiem var pieteikties un vairāk informācijas uzzināt tikai pa tālruņiem:

67798022 un 26300311

 

MR ir neizstājama, diagnosticējot centrālās nervu sistēmas, galvas un muguras smadzeņu bojājumu, kaulu un locītavu sistēmas, mīksto audu diagnostikā, kā arī intrauterīnos augļa izmeklējumos. Aparatūra ļauj vizualizēt locītavu saites, skrimšļaudus, meniskus un iegūt ļoti detalizētu un precīzu informāciju, ko nevar panākt ar citām metodēm. Tā ir ļoti jutīga un precīza metode dažādu cilvēka ķermeņa daļu un orgānu slimību diagnostikā, īpaši sākuma stadijās. 

Jaunā magnētiskās rezonanses (MR) iekārta aprīkota ar augsta blīvuma spolēm, kas nodrošina augstas izšķirtspējas attēla iegūšanu. Turklāt Siemens Magnetom Aeraiekārta ļauj veikt plaša spektra kardioloģiskos MR izmeklējumus ar paaugstinātu klīnisko kvalitāti un bez jonizējošā strarojuma, jo pēdējie zinātniskie pētījumi apstiprina, ka MR ir pārāka par datortomogrāfiju (CT) un bez starojuma.

Šī MR iekārta ir īpaši piemērota arī vēdera dobuma un iegurņa orgānu izmeklējumiem. Onkoloģijas izmeklējumos ir iespējams vizualizēt lielākus audzēja skartos rajonus, kā arī iespēja veikt sarežģītus pilna ķermeņa difūzijas izmeklējumus, kas ir noderīgi onkoloģijā, nepilnu 30 minūšu laikā.

 

Priekšrocības:

  • Iespējams veikt profilaktiskus un skrīninga izmeklējumus ar PET (pozitronu emisijas tomogrāfijas) attēliem līdzīgām izmeklēšanas sekvencēm.

  • Iekārta aprīkota ar automatizētu plānošanas un attēlu pēcapstrādes programmatūru galvas un vēdera dobuma izmeklējumiem, kas uzlabo izmeklējumu klīnisko kvalitāti un samazina izmeklējuma laiku par 25 %. Ietaupīt laiku ļauj arī kustīgais galds, jo izmeklējuma laikā nav nepieciešams pacientu pārpozicionēt.

  • Izmeklējumi tiek veikti ar īpašu Tim-Dot sistēmu, kas piemērojas katra pacienta izmeklējuma tipam un ļauj kontrolēt pareizu kontrastvielas ievadi.

  • Izmeklējot visu ķermeni, iespējams iegūt līdz 205 cm garu attēlu, pacientu nepārpozicionējot.

  • Iespēja veikt MR izmeklējumus bērniem, ja nav nepieciešama anestēzija.

 

Ieguvumi pacientiem:

  • 70 cm atvērums ar īsāko tuneļa atvēruma garumu samazina klaustrofobiskos efektus un nodrošina izmeklējumus korpulentiem cilvēkiem ar ķermeņa svaru virs 110 kg.

  • Iekārtas īsais tuneļa garums ļauj veikt daudzus izmeklējumu pacienta sejai atrodoties ārpus magnēta.

  • Izmeklējums ir ievērojami klusāks- pacients tā laikā izjūt daudz mazāku diskomfortu.

Gaidīsim Jūs  magnētiskās rezonanses kabinetā

VC4 Diagnostikas centrs telpās Grebenščikova ielā 1, Rīgā!

Izmeklējumiem var pieteikties un vairāk informācijas uzzināt tikai pa tālruņiem: 67798022 un 26300311.

 

Slēdziena saņemšana: 5 darba dienu laikā (ārsta norādītos akūtos gadījumos – uzreiz pēc izmeklējuma).

Pacientu un ārstu ērtībai 2015.gada vidū iekārta tiks papildināta ar samazinātu trokšņu līmeni.

 


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai