logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > JAUNUMS! Otolaringoloģijas kabinets filiālē "Valdlauči"

JAUNUMS! Otolaringoloģijas kabinets filiālē "Valdlauči"

Tagad arī "Veselības centrs 4" filiālē ''Valdlauči'' pieejami otolaringologa (LOR) pakalpojumi. Darbu "Valdlaučos" uzsāk augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti. Izmantojiet iespēju un piesakieties! 

Tās ir labas ziņas Ķekavas novada un apkārtnes iedzīvotājiem, jo tuvu dzīvesvietai  darbojas mūsdienīgi aprīkots otolaringoloģijas kabinets. Tur augsti kvalificēti un pieredzējuši otolaringologi (LOR) sniedz konsultācijas un veic ārstēšanu gan pieaugušajiem, gan bērniem no zīdaiņa vecuma.

Visbiežāk otolaringologa palīdzība nepieciešama akūtu vai hronisku ausu, kakla, deguna blakusdobumu sāpju un iekaisumu gadījumos, iesnu, mandeļu iekaisuma gadījumos, kā arī dzirdes traucējumu gadījumos.
Otolaringologs (LOR)
ir ārsts, kas ārstē ausu, deguna un rīkles (kakla) slimības, kā arī palīdz uzlabot dzīves kvalitāti, ja ir traucējumi šā anatomiskā reģiona funkcijās.

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' pacientus pieņem:

         - Otolaringologs Karīna Rapša >>        
         - Otolaringologs Nadežda Starinska >>        
         - Otolaringologs Arturs Barščevskis >>


Konsultācijas laikā otolaringologs ievāc anamnēzi, objektīvi jeb ''fizikāli'' izmeklē, veicot deguna, mutes dobuma un rīkles, aizdegunes, balsenes un ausu apskati, tam izmantojot speciālus LOR instrumentus. Vizītes laikā var tikt veikti specifiski izmeklējumi, kas ietver dzirdes, vestibulārās funkcijas, deguna elpošanas, balss un citas pārbaudes. Nepieciešamības gadījumos tiek veikta timpanometrija, audiometrija u.c.

Ja nepieciešams, ārsts nosūta uz citiem LOR izmeklējumiem, laboratorijas, attēlu diagnostiskajiem izmeklējumiem vai arī pie citas specialitātes ārsta papildu izmeklējumu veikšanai. Piemēram, nereti kakla sāpes saistītas ar kuņģa darbības traucējumiem vai ilgstošas iesnas var liecināt par alerģiju. Otolaringoloģijā diagnostikas noteikšanai bieži izmanto attēlu diagnostiskos izmeklējumus (biežāk lietotie: rentgenogramma, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, ultraskaņas izmeklēšana). Katrs izmeklējums satur būtisku un atšķirīgu diagnostisko informāciju un var būt vispiemērotākais, lai palīdzētu novērtēt situāciju un izvēlēties ārstēšanas plānu.

Trauksmes signāli, kad jādodas pie otolaringologa

  • Uz sākotnēji mierīgi noritošas saaukstēšanās/iesnu vai auss slimības fona parādījušās sūdzības, kas liecina par veselības pasliktināšanos: paaugstināta temperatūra, pašsajūtas pasliktināšanās, spēcīgas galvassāpes, nepatika pret gaismu, slikta dūša un/vai reibonis – iespējams, sākušies nopietni sarežģījumi (meningīts u. c.).
  • Balss aizsmakums, kas nepāriet trīs četras nedēļas un ilgāk.
  • Jebkurš pēkšņi attīstījies dzirdes pasliktinājums vai zudums.
  • Asiņaini izdalījumi no elpceļiem.
  • Ilgstoši noritošs auss iekaisums ar ''spītīgu'' gaitu, smakojošiem izdalījumiem no auss.
  • Biežas angīnas, kam pievienojies sastrutojums ap mandelēm, locītavu, nieru vai sirds vārstuļu iekaisums. (Šajā gadījumā vajadzīga steidzama mandeļu operācija – tonsilektomija.)


Bērnu otolaringologs

Bērnu otolaringologa (LOR) pakalpojumi ''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' pieejami bērniem no dzimšanas brīža, zīdaiņa vecuma.

Atcerieties!

  • Bērna vecākiem pēc ārstniecības personas lūguma jāuzrāda pase vai eID.
  • Vecāku statusu attiecībā pret bērnu apliecina ieraksts pasē vai bērna dzimšanas apliecība ar norādītiem vecāku vārdiem.
  • Citām personām (vecvecākiem, brāļiem, māsām u.c.) bērna interešu pārstāvēšanai ārstniecības iestādē nepieciešama notariāli apstiprināta pilnvara.

Uzziniet vairāk par to, kas jāņem vērā, ja bērnu pie ārsta neved vecāki >

Kā pieteikties pie LORa ''Veselības centrā 4'' filiālē ''Valdlauči''?

''Veselības centrs 4'' filiālē ''Valdlauči'' pacientus pieņem vairāki otolaringologi, tādēļ Jums būs viegli piemeklēt maksimāli ērtāko laiku vizītei pie LOR ārsta.  Piesakieties, zvanot vai rakstot uz filiāli ''Valdlauči'':

Tālr.: 67896345, 28622336
e-pasts: valdlauci@vc4.lv
vai vienoto ''Veselības centrs 4'' zvanu centru:
Tālr.: +371 67847100
e-pasts: reg@vc4.lv

Vizītei var pieteikties arī elektroniski, izmantojot pieteikuma formu, kas atrodama šīs vietnes labajā malā.

Labs LOR ārsts pieejams ne tikai Rīgas centrā un lielajās slimnīcās, bet arī Valadlaučos, un, ja esat Ķekavas, Iecavas, Baldones, Ropažu, Garkalnes,  Tukuma, Siguldas vai jebkuras citas Latvijas pilsētas iedzīvotājs, ir vērts pieteikties "Veselības centrs 4" filiālē "Valdlauči", lai saņemtu kvalitatīvu otolaringologa (LOR) pakalpojumu.


Uzziniet vairāk un piesakieties!
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Valdlauči''
Adrese: Atpūtas iela 5, Valdlauči
Tālr.: 67896345, 28622336
e-pasts: valdlauci@vc4.lv


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai