logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Jauns pakalpojums - apavu dezinfekcija filiālē "Valdlauči"

Jauns pakalpojums - apavu dezinfekcija filiālē "Valdlauči"

"Veselības centrs 4" filiāles "Valdlauči" podoloģijas kabinetā ir pieejama speciāla iekārta apavu dezinfekcijai. Izmantojiet iespēju un rūpējieties par pēdu un nagu veselību!

Apavu dezinfekcija

Lai pasargātu kāju nagus un pēdas no dažādām infekcijām, it īpaši nagu sēnītes, ieteicams rūpēties ne tikai par pēdām, bet arī apaviem un zeķēm, kuros infekcijas var saglabāties, pat ja tās skartie nagi vai āda būs izārstēti.

Tagad arī filiālē ''Valdlauči'' apavus ir iespējams dezinficēt ar ierīci KLENZ, kas par 99% samazina baktērijas, vīrusu un sēnīšu sporas. Turklāt šī iekārta ir noderīga ne tikai sēnīšu slimību gadījumā, bet arī hiperhidrozes (svīstošu pēdu) un bromhidrozes (svīšana ar nepatīkamu aromātu) gadījumos. Apavus var dezinficēt, kamēr klientam tiek veikta pēdu aprūpe.


Apavu dezinfekcija īpaši nepieciešama tiem klientiem, kuriem tiek ārstēta pēdu un/vai nagu sēnīšu infekcija, pretējā gadījumā ir liels reinfekcijas risks - apavos sēnīšu infekcijas izraisītāji turpina dzīvot, īpaši tajā gada periodā, kad valda vēss un mitrs laiks, tādējāji padarot ārstēšanu mazefektīvu.

Pēc katras pēdu un nagu apstrādes jāuzvelk jaunas vai dezinficētas zeķes un dezinficēti apavi.

Ieteicams dezinficēt sezonā valkājamos apavus (arī visiem ģimenes locekļiem).

Apavu dezinfekcija ilgst 8 minūtes.

Cena par viena apavu pāra dezinfekciju - 5 EUR

 

Uzziniet vairāk un piesakieties!
''Veselības centrs 4'' filiāle ''Valdlauči''
Adrese: Atpūtas iela 5, Valdlauči
Tālr.: 67896345, 28622336
e-pasts: valdlauci@vc4.lv


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai