logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video > Veselības centrs 4: Tava veselība - mūsu prioritāte

Veselības centrs 4: Tava veselība - mūsu prioritāte

“Veselības centrs 4” ir labi atpazīstama viena no lielākajām privātajām daudzprofilu medicīnas iestādēm Latvijā, kas pastāv jau vairāk nekā 20 gadus.

Tās sastāvā ietilpst: Baltijas Vēnu klīnika, Dermatoloģijas klīnika, Pēdu centrs, Juglas klīnika, Diagnostikas centrs, Diagnostikas nodaļa, Arodveselības nodaļa, vingrošanas un rehabilitācijas centrs “Klubs 4”, filiāle “Valdlauči”, medicīnas centrs t/c “SPICE”, skaistuma klīnika “4. Dimensija”, Wellslim centrs, Bērnu veselības centrs, kā arī grupas uzņēmumi Diplomātiskā servisa medicīnas centrs, “Capital Clinic Riga”, Vizuālā Diagnostika un medicīnas preču veikali “Dynasty”.

Mūsu galvenie darbības virzieni ir diagnostika, ārstēšana un rehabilitācija. Diagnostikas pakalpojumi tiek sniegti, izmantojot jaunākās paaudzes diagnostikas iekārtas, sākot ar asins analīzēm un beidzot ar magnētisko rezonansi.

Šobrīd mēs lepojamies ar modernu akreditētu laboratoriju, jaudīgu vizuālās diagnostikas dienestu, kas ir nodrošināts ar ekspertklases ultrasonogrāfiju, digitālajiem rentgeniem un mamogrāfiem, jaunākās paaudzes datortomogrāfijas un magnētiskās rezonanses iekārtām.

VC4 spēj nodrošināt arī mobilās diagnostikas pakalpojumus, ko veic mūsu mobilās diagnostikas – rentgena un mamogrāfijas - diagnostiskie kabineti. Visi vizuālās diagnostikas dati tiek saglabāti pacientu datu arhivācijas sistēmās un pieejami attālināti.

Precīza diagnostika nodrošina veiksmīgu ārstēšanu, tāpēc mūsu klīnikas piedāvā pilnu ārstniecisko iespēju spektru, sākot ar pediatriem un ģimenes ārstiem beidzot ar dažādu nozaru speciālistiem.

VC4 klīnikās ir pieejamas modernas un reizēm arī unikālas ārstēšanas metodes gandrīz visās ārstēšanas un estētiskās medicīnas specialitāšu grupās.

Mūsu ķirurgi, traumatologi ortopēdi, ginekologi, proktologi, urologi un citu nozaru operējošie speciālisti izmanto četrus dienas stacionārus ar operāciju zālēm un augsta komforta pacientu palātām.

Operāciju zāles un citu invazīvo manipulāciju telpas ir apgādātas ar visu nepieciešamo sarežģītu manipulāciju veikšanai.

No 2015. gada septembra piedāvājam arī mūsu medicīnas personāla vizītes mājās un pat neatliekamā medicīnas dienesta palīdzību.
Lai mūsu visprasīgākajiem pacientiem sniegtu atbalstu jebkura jautājuma risināšanā, sākot no vienkāršas medicīniskas izziņas līdz sarežģītu problēmu risināšanas Latvijas un ārzemju medicīnas centros un slimnīcās, ir izveidots speciāls gadījumu vadības un pacientu atbalsta dienests, kas sniedz nenovērtējamu atbalstu tiem pacientiem, kuriem vislielākā vērtība ir laiks.

Jebkura ārstniecības procesa svarīga sastāvdaļa ir rehabilitācija un mūsu ārsti rehabilitologi, fizioterapeiti, fizikālās medicīnas, masāžas, ķermeņa estētikas un daudzi citi speciālisti nodrošina mūsu pacientu fizisko un garīgo spēju atjaunošanu.


Piesakies konsultācijai