logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video > Filiāles "Valdlauči" jauno telpu atklāšana

Filiāles "Valdlauči" jauno telpu atklāšana

Šī gada 25. janvārī tika atklātas “Veselības centrs 4” filiāles “Valdlauči” jaunās telpas. Tagad tā atrodas Atpūtas ielā 5, Valdlaučos, pārceļoties no Meistaru ielas 43, Valdlaučos. Šis jaunais modernais mūsdienīga koncepta daudzprofilu medicīnas centrs, kurā pārsvarā tiek sniegti valsts apmaksātie pakalpojumi, tapis sadarbojoties SIA “Veselības centrs 4”,  SIA “Latvijas aptieka”, veikalam “TOP” un Ķekavas novada domei.

Saskaņā ar noslēgto līgumu starp Nacionālo veselības dienestu (NVD) un VC4 par sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanu VC4 filiālē “Valdlauči” pirmās projekta kārtas ietvaros tiek nodrošināti diagnostikas, ārstniecības un rehabilitācijas pakalpojumi ar mērķi - uzlabot pieejamību valsts apmaksātajiem pakalpojumiem Ķekavas novadā. Tuvāko 3 mēnešu laikā, īstenojot otro projekta kārtu, iedzīvotājiem papildus būs pieejami rentgena diagnostikas un citi līgumā ar NVD paredzēti pakalpojumi.

“Veselības centrs 4” valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds atzīmē, ka šajā projektā privātie uzņēmēji ir 100% investējuši savus finansiālos līdzekļus, tādējādi paverot iespēju Ķekavas novada pašvaldībai novirzīt finanšu resursus citiem svarīgiem ar iedzīvotāju veselības aprūpi saistītiem mērķiem.

“Šis projekts ir īpaši nozīmīgs sājā laikā, kad vēl pavisam nesenā pagātnē – pirms mēneša - atsevišķi politiskie spēki Veselības aprūpes finansēšanas likumā centās ieviest normu, kas iedzīvotājiem liegtu iespēju izmantot valsts apmaksātos pakalpojumus privātajās medicīnas iestādēs, tādējādi ierobežojot pašu pacientu izvēles iespējas.  Šis projekts parāda, ka, radot uzņēmējdarbībai labvēlīgu vidi, vietējā pašvaldība un Latvijas valsts var piesaistīt vērienīgas investīcijas un ietaupīt līdzekļus, kas, tam nenotiekot, būtu jātērē valstij - gan ēku būvniecībai, gan iekārtu iegādei, gan IT risinājumu nodrošināšanai un daudz kam citam. Šis ir racionāls veselības aprūpei paredzēto publisko naudas līdzekļu izlietojuma piemērs, kur valsts maksā par pakalpojumu, bet privātais medicīnas pakalpojumu sniedzējs visu nodrošina.  Tas nozīmē, ka valsts maksā tikai vienu reizi par pakalpojumu, nevis divas reizes, pērkot pakalpojumu par pilnu cenu un vēl investējot tehnoloģijās un infrastruktūrā”, uzsver Māris Rēvalds.

SIA “Veselības centrs 4” filiāles “Valdlauči” izveidei, telpu remontam un aprīkošanai ar medicīnas tehnoloģijām ir investējis līdzekļus 500 000 eiro apmērā.

Filiālē “Valdlauči” pieejamas dažādu speciālistu konsultācijas – klientus pieņem kardiologs, neirologs, pneimonologs, ķirurgs, endokrinologs, dermatovenerologs, ginekologs (arī pusaudžu), rehabilitācijas ārsts, fizioterapeits, kā arī flebologs un gastrtoenterologs. Diagnostika – ehokardiogrāfija - sirds izmeklējumi ar ultraskaņu, ultrasonogrāfija brahiocefālajiem un galvas smadzeņu asinsvadiem, ultrasonogrāfija vēdera dobumam, vairogdziedzerim u.c. tiek veikti ar jaunākās paaudzes premium klases ultrasonogrāfijas iekārtām, piemēram, pasaulē lielākā ultrasonogrāfijas iekārtu ražotāja “General Electric” daudzfunkcionālajiem ultrasonogrāfiem “Logiq P9” un “Vivid S6”. Tādējādi kvalitatīvi izmeklējumi, ko veic labākie nozares speciālisti, ir pieejami arī Valdlaučos. Tāpat apkārtnes iedzīvotājiem, nedodoties uz Rīgas centru, pieejami rehabilitācijas pakalpojumi - fizioterapeita konsultācijas, ārstnieciskā vingrošana (arī bērniem), fizioterapija grūtniecēm, slinga terapija, izmantojot RedCord iekārtas, masāžas un medicīniskā teipošana.


Piesakies konsultācijai