logo logo draugiem draugiem

Sākums > Speciālisti > Neiroloģe Ilga Ķikule

Neiroloģe, neirosonoloģe Ilga Ķikule

Neiroloģe, neirosonoloģe Ilga Ķikule
atverts

Sniedz neirologa konsultācijas cerebrovaskulāro slimību un  insulta profilakses jautājumos, veic brahiocefālo asinsvadu dupleksa skenēšanu ar krāsu kodētu doplerogrāfiju  un spektrālanalīzi pieaugušajiem, transkraniāla krāsu kodētu duplexdoplerogrāfiju (TCCD) ar spektra analīzi pieaugušajiem. Sirds un smadzeņu asinsvadu veselības kabinetā nodrošina kompleksu izmeklēšanu un ārstēšanu sirds un smadzeņu asinsvadu slimību riska gadījumos,

 

  • 1997. gadā beigusi Latvijas Medicīnas akadēmijas Medicīnas fakukltātes pediatrijas nodaļu
  • 2001. gadā - Rīgas Stradiņa universitātes Pēcdiploma izglītības rezidentūru neiroloģijā
  • 2012. gadā - Rīgas Stradiņa universitātes doktorantūru
  • Darba pieredze: no 2012. SIA Veselības Centrs 4, Sirds un asinsvadu veselības kabinets; 2012.   Rīgas Austrumu Klīniskā Universitātes Slimnīca, Stacionārs  „Gaiļezers”, Sirds un asinsvadu slimību klīnikas  Diagnostiskās kardioloģijas nodaļas virsārste; no 2007. RSU Neiroloģijas un Neiroķirurģijas  katedra, stundu pasniedzēja; no 2006. Rīgas Austrumu klīniskās  universitātes slimnīca,  Stacionārs „Gaiļezers”, neirosonoloģe; no 2001. Rīgas Austrumu Klīniskā Universitātes Slimnīca, Stacionārs  „Gaiļezers”,  neiroloģe; 2002.-2005. Bērnu Klīniskās universitātes slimnīca, Neiroloģijas klīnika,  bērnu neiroloģe; 2001.-2003. SIA Rehabilitācijas centrs „Baltezers”, neiroloģe, bērnu neiroloģe; 1997.-2001. SIA Rehabilitācijas centrs „Baltezers”, ārste-stažiere; 1993.-1997.g.  Bērnu Klīniskās universitātes slimnīca,  Reanimācijas un Intensīvās terapijas nodaļa, medicīnas māsa.
  • Ir Latvijas Neirologu biedrības biedre un LNB Valdes sekretāre; Latvijas Neirosonologu biedrības biedre; Eiropas Neirologu Federācijas (EFNS) biedre; Eiropas Neirosonologu un Cerebrālās Hemodinamikas Asociācijas (ESNCH) biedre; Pasaules Insulta Organizācijas(WSO) biedre.

 

Piesakies konsultācijai