logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > VC4 Jaunumi

VC4 Jaunumi

Kustības veselām vēnām

Vasarā, kad valkājam svārkus, vairāk pievēršam uzmanību kāju veselībai, lai tās izskatītos un arī justos labi. Sievietēm, kurām parādījies vēnu tīklojums vai raizes sagādā pietūkums un smagums, "Veselības centrs 4" rehabilitācijas nodaļas "Klubs 4" fizioterapeite Liene Rozentāle-Amoliņa žurnāla "36,6C" jūlija numurā iesaka vingrojumos, kas kājas padarīs vieglākas, skaistākas un veselīgāka

jaunums

Plāno 1. aprīlī apmeklēt T/C Spice? Izmanto iespēju laimēt dāvanu no Veselības Centrs 4!

Dodies uz mūsu foto stendu VC4 Medicīnas centrā T/C Spice, kopā ar draugu nofotografējies, ievieto to Facebook vai Instagram, pievienojot tēmturi #VC4joko, un varbūt tieši jūs ar draugu laimēsiet dāvanu no Veselības Centrs 4. Smaidīgākās bildes autorus paziņosim 4.aprīlī, Veselības centrs 4 Facebook lapā!

jaunums

Mīli savu sievišķību!

Izmanto mūsdienu lāzermedicīnas iespējas un priecājies par dzīvi kā jaunībā! Veselības centrs 4 un Capital Clinic Riga martā piedāvā īpašu cenu - 130 eur lāzerprocedūrai vienai reizei, izmantojot lāzera terapijas metodes MonaLisa Touch, Intimalase un Incontilase.

jaunums

Veselības centrs 4 atver vakcinācijas kabinetu Dubultos

Sākot ar 2017. gada 3. janvāri arī Dubultos iespējams vakcinēties pret ērču encefalītu, gripu, A un B hepatītu, kā arī saņemt visas ceļotāju vakcīnas un bezmaksas konsultācijas par tām.

jaunums

JAUNUMS! Capital Clinic Riga tagad pieejama arī transezofageālā ehokardiogrāfija

Veselības centra 4 uzņēmuma Capital Clinic Riga ārstu rīcībā tagad ir General Electric jaunākā ultrasonogrāfijas iekārta Vivid E95, kas dod iespēju vēl precīzāk un delatizētāk veikt izmeklējumus ehokardiogrāfijā (sirds un lielo asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņu jeb sirds ultrasonogrāfija) un neirosonoloģijā (kakla un galvas asinsvadu izmeklēšana ar ultraskaņas dupleksās sonogrāfijas metodi). 

jaunums

JAUNUMS! Toshiba "Aplio i 900" - vēl precīzākai diagnostikai

Veselības centrs 4, sekojot līdzi inovācijām un medicīnas tehnoloģiju straujajai attīstībai, iegādājies jaunu – Baltijā pirmo  - medicīnas tehnoloģiju ražotāja Toshiba jaunāko sasniegumu: ultrasonogrāfijas iekārtu  Aplio i 900. Tā ļauj vēl precīzāk un detalizētāk nekā līdz šim  veikt gan ehokardiogrāfijas, gan vēdera dobuma orgānu, gan citus ultrasonogrāfijas izmeklējumus.

Piesakies konsultācijai