logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Labas ziņas lieliem cilvēkiem!

Labas ziņas lieliem cilvēkiem! Radioloģiskie izmeklējumi veicami arī adipoziem pacientiem

atverts

SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" Rīgā, Grebenščikova ielā 1, datortomogrāfijas (DT) un magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumus iespējams veikt arī adipoziem pacientiem - cilvēkiem ar lielu ķermeņa masu.

To nodrošina  "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfs "REVOLUTION EVO with AsiR" un magnētiskās rezonanses "Siemens" iekārta  "Magnetom Aera", kurai ir palielināts gentrija atvērums (70 cm). Magnētiskās rezonanses izmeklējumus nodrošina SIA "Vizuālā diagnostika".

SIA "Veselības centrs 4" filiāles "Diagnostikas centrs" datortomogrāfijas  kabinets ir aprīkots ar visjaunāko "General Electric" 64/128 slāņu datortomogrāfu "REVOLUTION EVO with AsiR". Ar to var ērtāk un drošāk veikt izmeklējumus arī adipoziem pacientiem - ar ķermeņa masu līdz pat 227 kg.

Citas REVOLUTION EVO with AsiR priekšrocības:

 • vienā skenēšanas epizodē iespējams veikt sarežģītus vairāku pakāpju izmeklējumus;
 • īsākā laikā var noteikt precīzu diagnozi pat komplicētākajos gadījumos;
 • daudzos gadījumos var iztikt bez atkārtotiem vai invazīviem izmeklējumiem;
 • iekārta ļauj būtiski samazināt artefaktus un nodrošināt homogēnu attēlu visaugstākajā kvalitātē;
 • asinsvadu izmeklējumi ir precīzāki, iegūtajos attēlos ir labāks kontrastējums;
 • iegūtie attēli tiek apstrādāti ar speciālām programmām, ir iespējams iegūt uzskatāmus 3 D attēlus, veikt virtuālas procedūras, piemēram, aknas rezekcijas simulēšanu;
 • iekārtadarbojas daudz klusāk, nekā līdz šim ierasts;
 • līdz 40% samazināta starojuma deva. Tas dod iespēju veikt arī plaušu skrīninga izmeklējumus;
 • iekārta ir piemērota klientiem, kuri nevar kontrolēt pozu, kustības un elpošanu, vai arī nespēj sadarboties ar ārstu (piemēram, aizturēt elpu), jo skenēšanu iespējams veikt faktiski bez elpas aizturēšanas maksimāli īsā laikā.

Ražotājam GE iekārtā Revolution ir izdevies apvienot datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas - visas vienā. Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums, par 40% mazāks starojums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus - šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi - vienā labāks kāds no tiem, otrā savukārt cits, taču tagad visi šie būtiskie parametri ir izcili un apvienoti vienā iekārtā.

SIA "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" pacientiem šie datortomogrāfijas izmeklējumi ir pieejami arī par valsts līdzekļiem, piedaloties tikai ar NVD (Nacionālā veselības dienesta) noteikto līdzmaksājumu*.

 * Uz izmeklējumu jābūt nosūtījumam no ģimenes ārsts vai speciālista, kuram ir sadarbība ar NVD.

Pieteikties izmeklējumiem var pa tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313, mājas lapā www.vc4diagnostikascentrs,lv vai e-pastā: dgcentrs@vc4.lv

 

Izmeklējumi SIA "Vizuālā diagnostika" Magnētiskās rezonanses kabinetā Rīgā, Grebenščikova ielā 1

Siemens Magnetom Aera ir 1.5 Teslu MR iekārta ar palielinātu gentrija atvērumu, un tā ir paredzēta visa ķermeņa, galvas un galvas asinsvadu, kakla, muguras, locītavu, vēdera un sirds izmeklēšanai.

70 cm atvērums ar īsāko magnēta tuneļa garumu samazina klaustrofobiskos efektus un nodrošina izmeklējumus korpulentiem cilvēkiem ar ķermeņa svaru virs 110kg.

atverts

Citas Siemens Magnetom Aera priekšrocības:

 • īsais magnēta tuneļa garums ļauj veikt daudzus izmeklējumus ar pacienta seju ārpus magnēta;
 • profilaktiskie un skrīninga izmeklējumi onkoloģijā ar PET attēliem līdzīgām izmeklēšanas sekvencēm (PET LIKE IMAGING);
 • kardioloģiskie magnētiskās rezonanses izmeklējumi ar paaugstinātu klīnisko kvalitāti un bez apstarošanas;
 • iekārta ir komplektēta ar automatizētu plānošanas un attēlu pēcapstrādes programmatūru galvas un vēdera dobuma izmeklējumiem, kas samazina izmeklējumam nepieciešamo laiku līdz pat 25% un uzlabo atkārtotu izmeklējumu klīnisko kvalitāti;
 • iekārta ir īpaši piemērota vēdera dobuma un iegurņa orgānu izmeklējumiem;
 • iespēja veikt magnētiskās rezonanses izmeklējumus bērniem no 8 gadu vecuma;
 • grūtnieču augļa magnētiskās rezonanses izmeklējumi.

Slēdziena saņemšana: 5 darba dienu laikā (ārsta norādītos akūtos gadījumos – uzreiz pēc izmeklējuma).

Izmeklējumiem var pieteikties un vairāk informācijas uzzināt pa tālruņiem: 67798022 un 26300311.


 • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai