logo logo draugiem draugiem

Sākums > Par mums > Jaunumi > Jaunais datortomogrāfs - GE Revolution ir klāt!

Jaunais datortomogrāfs GE Revolution - ir klāt!

atverts

"Veselības centrs 4" tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā! Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, "VC4" regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd "Veselības centrs 4" filiālē "Diagnostikas centrs" tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja General Electric (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.

Ražotājam GE iekārtā Revolution ir izdevies apvienot datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas - visas vienā. Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums, par 40% mazāks starojums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus - šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi - vienā labāks kāds no tiem, otrā savukārt cits, taču tagad visi šie būtiskie parametri ir izcili un apvienoti vienā iekārtā. To nodrošina absolūti jauna, GE attīstīta attēlveidošanas ķēde, kas ir revolucionāra datortomogrāfijā.

FOTO: General Electric jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārtas Revolution piegāde un uzstādīšana "VC4 Diagnostikas centrs".

Plašāka fotogalerija šeit >>

Sekojiet līdzi informācijai un uzziniet, kad tiks uzsākti izmeklējumi ar jauno datortomogrāfijas iekārtu!

Zvaniet un uzziniet vairāk!

Tālr: 67144031; 67143550; 67144046; 29296313

E-pasts vizītes pieteikšanai: dgcentrs@vc4.lv


  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai