logo logo draugiem draugiem
atverts

SIA "Veselības centrs 4" filiāle "Valdlauči" aicina darbā klientu administratoru.

Pienākumi

  • veikt pacientu reģistrāciju, nodrošināt medicīniskās un uzskaites dokumentācijas noformēšanu;

  • sniegt pacientiem informāciju ar pakalpojumiem un speciālistu pieņemšanas laikiem klātienē un telefoniski;

  • atbildēt uz klientu telefona zvaniem, zvanu administrēšana;

  • veikt pierakstu pie speciālista vai uz izmeklējumiem;

  • kontaktēties ar pacientu un atgādināt par apmeklējumu.

Prasības

  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, priekšroka dota amata kandidātiem ar labām angļu valodas zināšanām;
  • labas komunikācijas prasmes;
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta;
  • spēja efektīvi plānot savu darba laiku.

 Piedāvājam

  • konkurētspējigu atalgojumu;
  • iespēju strādāt stabilā un pazīstamā uzņēmumā;
  • interesantu un dinamisku darba vidi;
  • profesionālās attīstības un apmācību iespējas.

Pilna slodze, darbs maiņās (no plkst. 8.00 līdz 20.00)

Darba veikšanas vieta - Valdlauči, Ķekavas novads

Atalgojums: stundu likme 3.60 - 4.40 Euro

Darba uzsākšanas laiks: 2019. gada 4. februāris

Pieteikumi jāsūta līdz 2019. gada 21. janvārim

Pieteikumus un CV aprakstus sūtīt uz e-pastu: dgc.vad@vc4.lv  ar atzīmi: pieteikums vakancei

Pieteikuma anketa šeit>

  • Dalīties ar šo ziņu:

Piesakies konsultācijai