logo logo draugiem draugiem

> Par mums > Foto/Video > Veselības centrs tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā!

Veselības centrs tehnoloģijas - vienmēr soli priekšā!

Tā kā tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, Veselības centrs 4 regulāri nomaina iepriekšējo paaudžu iekārtas pret pašām jaunākajām un labākajām, tādējādi klientiem piedāvājot visprecīzāko diagnostiku. Šobrīd VC4 Diagnostikas centrs tiek uzstādīta medicīnas tehnoloģiju ražotāja "General Electric" (GE) jaunākā datortomogrāfijas 128 slāņu iekārta Revolution EVO - pirmais šāds modelis Latvijā.

Mums bija iespēja ieskatīties šajā procesā un ieraudzīt, kas "lācītim vēderā" jeb datortomogrāfa "sirdī". Varam tikai apbrīnot tehnoloģiju radītājus un inženierus, kas spēj šo visu izgudrot un salikt kopā, lai sasniegtu vēlamo rezultātu vēl augstākā kvalitātē. Ražotājam "GE" iekārtā "Revolution" ir izdevies apvienot datortomogrāfijas vadošās tehnoloģiskās koncepcijas - visas vienā.

Augsta izšķirtspēja, nevainojams darbības ātrums, par 40% samazināts starojums un iespēja iegūt izcilus šķērsgriezuma attēlus - šie parametri līdz šim dažādām iekārtām bija atšķirīgi - vienā labāks kāds no tiem, otrā savukārt cits, taču tagad visi šie būtiskie parametri ir izcili un apvienoti vienā iekārtā.

To nodrošina absolūti jauna, "GE" attīstīta attēlveidošanas ķēde, kas ir revolucionāra datortomogrāfijā.


Piesakies konsultācijai